Προς το περιεχόμενο

νεο σολο youtube


NT Nick Trick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 318
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

636079337119208641-828462470_Italians1.jpg

 

οι αραβες χρησιμοποιουν αυτη τη χειρονομια συνεχως και σημαινει "περιμενε" ή "στακα λιγο" γι αυτούς. άσχετο μεν αλλα ειπα να προσθεσω καποια άχρηστη πληροφορία στο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που ανεβάζεις βίντεο με πιάνω να κάνω browsing ανα 15-20 δευτερόλεπτα (λες και βλέπω τσόντα) ψάχνοντας να ακούσω αυτά που έχεις να πείς.

 

edit για να προσθέσω ότι φίλε Νίκο η μουσική είναι έκφραση και συναίσθημα και είναι ωραίο που γουστάρεις αλλά και λίγη αυτογνωσία  χρειάζεται. Οι περισσότεροι εδώ μέσα για να ανεβάσουν ένα βίντεο 5 λεπτά θα το παίζουν για 5 μέρες προκειμένου να βγεί η κάθε νότα τέλεια. Γενικά έχεις το στυλάκι το "ελαμωρενταξ" και σαν "ελαμωρενταξ" θα σε παίρνουν όλοι οπότε μη παραπονιέσαι που δεν απαντάει κανείς σοβαρά. Να μελετήσεις παραπάνω, το παίξιμο σου είναι σαν την Τσιμισκή σε μπουρίνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Καλησπέρα αγαπητοί φίλοι και φίλες του noiz.gr!

 

Είπα κι εγώ να αφήσω την τελευταία μου σολιστική προσπάθεια στο άλτο σαξόφωνο, μετά από ένα χρόνο σχεδόν που είχα αναρτήσει πάλι εδώ στο φόρουμ!

 

Ελπίζω ο Watermelon Man του Herbie Hancock να σας δροσίσει!

 

O0 O0 O0 O0

ΥΓ: Πείτε ελεύθερα τι σας άρεσε και κυρίως τι ΔΕΝ σας άρεσε!

Να είστε καλά!!

 

Καλές βουτιές!

 

Βασίλης

Τελικά η μουσική είναι ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα αγαπητοί φίλοι και φίλες του noiz.gr!

 

Είπα κι εγώ να αφήσω την τελευταία μου σολιστική προσπάθεια στο άλτο σαξόφωνο, μετά από ένα χρόνο σχεδόν που είχα αναρτήσει πάλι εδώ στο φόρουμ!

 

Ελπίζω ο Watermelon Man του Herbie Hancock να σας δροσίσει!

 

O0 O0 O0 O0

ΥΓ: Πείτε ελεύθερα τι σας άρεσε και κυρίως τι ΔΕΝ σας άρεσε!

Να είστε καλά!!

 

Καλές βουτιές!

 

Βασίλης

 

Βασίλη θα σου πρότεινα (εσένα ή τους συντονιστές τέλος πάντων) ν'ανοίξεις νέο θέμα για το κομμάτι σου γιατί είναι το πλέον λάθος το παρόν και είναι κρίμα να χαθεί στην καφρίλα.

 

 

Επιστρέφω όμως στο κυρίως θέμα του... θέματος γιατί ενδιαφέρθηκα κύριοι. Ανησύχησα που δεν ακούσαμε τόσο καιρό απ'τον Νικ Τρικ. Ένα κενό το ένιωθα και δεν άντεξα. Έψαξα. Βρήκα. Και σας παρουσιάζω τ'αριστουργήματα που καταγγέλλω πως ο Νικ Τρικ κρατούσε για πάρτη του και δεν μοιράστηκε μαζί μας στο παρόν θέμα. Και είναι δύο. ΔΥΟ!!!

 

Απολαύστε υπεύθυνα, κατά προτίμηση συνοδεία 5 μικρών και τριών μεγάλων.

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου