Προς το περιεχόμενο

νεο σολο youtube


NT Nick Trick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τα υπόλοιπα, ας μη κρίνουμε (ειδικά το φόρουμ με 80,000 κόσμο (ή όσο έχει το νοιζ τέλος πάντων).

Συγνώμη που θα το πω, ειδα ότι είσαι και mod, αλλά αυτό το νούμερο μου φαίνεται εξωπραγματικό. Πριν λίγους μήνες που ανακάλυψα το noiz καθώς και τώρα που μπαίνω σαν μέλος όποτε μου επιτρέπει ο χρόνος μου, βλέπω να σχολιάζουν και να παίρνουν ενεργό μέρος στις συζητήσεις γύρω στα 10 άτομα. Βέβαια δεν θέλω να ανοίξω μια τέτοια συζήτηση γιατί αφενός προσωπικά δε θα μου προσφέρει τίποτα και αφετέρου γιατι μια τέτοια συζήτηση είναι "δύσκολη" για τους admin και για τους mod, όχι μόνο στο παρόν forum αλλά και σε όλα γενικότερα και ο "άτυχος" που θα ξεκινήσει μια τέτοια συζήτηση συνήθως στοχοποιείται και στην πρώτη ευκαιρία banάρεται.

 

Στα του θρεντ τώρα, αυτό που βλέπω είναι ότι ο αγαπητός ΟΡ ανέβασε ένα βίντεο, του κάνανε κάποιες παρατηρήσεις και υποδείξεις για το πως θα διορθώσει την κατάσταση, κατόπιν ανέβασε και δεύτερο βίντεο, του ξαναέγιναν πάνω κάτω οι ίδιες υποδείξεις συν κάποιες ακόμα και τώρα ανέβασε και τρίτο βίντεο χωρίς να έχει λάβει υπόψιν ουδεμία από τις προηγούμενες παρατηρήσεις των συμφορουμιτών. Οπότε εύλογα υπάρχουν οι υποψίες περι τρολ κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 318
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator
Συγνώμη που θα το πω' date=' ειδα ότι είσαι και mod, αλλά αυτό το νούμερο μου φαίνεται εξωπραγματικό. [/quote']

Ευχαριστώ για την ευκαιρία που μου δίνεις να διαφημίσω την σελίδα μας αν και off-topic. Θα παραθέσω τα στοιχεία του Google Analytics (της μεγαλύτερης μηχανής μέτρησης του διαδικτύου) για να έχει ο κόσμος ένα μέτρο, ως προς την επισκεψημότητα της σελίδας που συμμετέχει. 132,000 unique users τον μήνα ή 8-10,000 την ημέρα. Not bad αν αναλογισθεί κανείς πως μιλάνε μόνο Έλληνες μουσικοί.

 

Πριν λίγους μήνες που ανακάλυψα το noiz καθώς και τώρα που μπαίνω σαν μέλος...

Σοβαρά τώρα...  :police:

 

Βέβαια δεν θέλω να ανοίξω μια τέτοια συζήτηση γιατί αφενός προσωπικά δε θα μου προσφέρει τίποτα και αφετέρου γιατι μια τέτοια συζήτηση είναι "δύσκολη" για τους admin και για τους mod' date=' όχι μόνο στο παρόν forum αλλά και σε όλα γενικότερα και ο "άτυχος" που θα ξεκινήσει μια τέτοια συζήτηση συνήθως στοχοποιείται και στην πρώτη ευκαιρία banάρεται.[/quote']

Αρκετά προκλητική θα έλεγα η τοποθέτηση σου. Φυσικά και σου προσφέρει προσωπικά για να το σκέφτεσαι. Γιατι να είναι "δύσκολη" για τους admin του Noiz μια τετοια συζήτηση; Μια μικρή έρευνα στις συζητήσεις θα δείξει στον κάθε νοήμονα το μέγεθος του forum αλλά και το Wayback machine θα σου δείξει και τα 18 του χρόνια. Δες και τα στατιστικά και ίσως σε κάνουν να νοιώσεις λίγο πιο... διάσημος που συμμετέχεις. :D

 

Στα του θρεντ τώρα' date=' αυτό που βλέπω είναι ότι ο αγαπητός ΟΡ ανέβασε ένα βίντεο, του κάνανε κάποιες παρατηρήσεις και υποδείξεις για το πως θα διορθώσει την κατάσταση, κατόπιν ανέβασε και δεύτερο βίντεο, του ξαναέγιναν πάνω κάτω οι ίδιες υποδείξεις συν κάποιες ακόμα και τώρα ανέβασε και τρίτο βίντεο χωρίς να έχει λάβει υπόψιν ουδεμία από τις προηγούμενες παρατηρήσεις των συμφορουμιτών. Οπότε εύλογα υπάρχουν οι υποψίες περι τρολ κλπ κλπ[/quote']

Εδω έχεις δίκιο.

NoizFebAnalytics.jpg.69549a88592333e2102dd848d4ac4d23.jpg

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης ποιο κομματι ειναι το intro που παιζουν oi Christ στο βιντεο που ανεβασε ο φιλος btw?

 

είναι κακή η ποιότητα αλλά ως φαν θα ορκιζόμουν ότι είναι το Sign of evil existence

 

εγώ μόνο την ατάκα ήθελα :-)

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετράς!!!!  Συνέχισε ακάθεκτος.

Σολαρε δίχως αύριο και χθες.

Περιμένω το τρίτο.

Στο τρίτο δωστα ΟΛΑ.

Θα βάλω κι εγώ τώρα.

Το αποφάσισα.  Χαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετράς!!!!  Συνέχισε ακάθεκτος.

Σολαρε δίχως αύριο και χθες.

Περιμένω το τρίτο.

Στο τρίτο δωστα ΟΛΑ.

Θα βάλω κι εγώ τώρα.

Το αποφάσισα.  Χαχαχαχαχα

 

Να κάνουμε ένα μαζί, θα παίξω εγώ τα πλήκτρα!  ;D

 

 

Κατά τ'άλλα...

 

large.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνουμε ένα μαζί, θα παίξω εγώ τα πλήκτρα!  ;D

 

 

Κατά τ'άλλα...

 

large.jpg

 

Τώρα, θα φτιάξω καφεδάκι και πιάνω κιθάρα και κάμερα......................

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου