Προς το περιεχόμενο

Noiz Jam - Prova Studios 22/10


Yannis Methenitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και να αναφέρω και ένα γεγονός στο οποίο ήμουν αυτόπτης μάρτυρας.

Βγαίνοντας από το στούντιο για επιστροφή, είδα ένα "πηγαδάκι" από μέλη στο πάρκιν.

Πλησίασα και τι να δω!

 

Ένα εξέχον μέλος (ονόματα δεν αναφέρω, αλλά είναι στην διάθεση της δικαιοσύνης αν χρειαστεί  ;D >:D), παζάρευε ... μάλιστα, παζάρευε την ανταλλαγή μιας φθηνής αλλά εξαιρετικής Yamaha με P90s, με μια Gibson Midtown επίσης εξαιρετικής που είχε ένα άλλο μέλος.

 

Μάλιστα.

Και να πεις ότι δεν υπήρχε σχετικό θέμα με τα παζάρια μέχρι πρόσφατα ....

 

Τελικά η ανταλλαγή δεν έγινε.

 

Αλλά οι διαπραγματεύσεις ήταν σκληρές. ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Και να αναφέρω και ένα γεγονός στο οποίο ήμουν αυτόπτης μάρτυρας.

Βγαίνοντας από το στούντιο για επιστροφή, είδα ένα "πηγαδάκι" από μέλη στο πάρκιν.

Πλησίασα και τι να δω!

 

Ένα εξέχον μέλος (ονόματα δεν αναφέρω, αλλά είναι στην διάθεση της δικαιοσύνης αν χρειαστεί  ;D >:D), παζάρευε ... μάλιστα, παζάρευε την ανταλλαγή μιας φθηνής αλλά εξαιρετικής Yamaha με P90s, με μια Gibson Midtown επίσης εξαιρετικής που είχε ένα άλλο μέλος.

 

Μάλιστα.

Και να πεις ότι δεν υπήρχε σχετικό θέμα με τα παζάρια μέχρι πρόσφατα ....

 

Τελικά η ανταλλαγή δεν έγινε.

 

Αλλά οι διαπραγματεύσεις ήταν σκληρές. ;D ;D ;D ;D ;D

 

Έγινε τέτοιο πράγμα στο πάρκινγκ;  :o ;D

 

Καλά που έκλεινε η πόρτα του πάρκινγκ αλλιώς ακόμα εκεί θα ήταν αυτά τα... άγνωστα μέλη  ;)

 

ΥΓ: Τόσα βίντεο, τόσες φωτό που τραβήχτηκαν, θα δούμε τίποτα;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oλα ηταν ωραια κι ομορφα.Και βαλε μη σου πω.

Ξαναβρεθηκαμε με πολλους,γνωριστηκαμε με αλλους,μπυριτσες-παραπανω απο τρεις οι επιλογες,βασικο ;D-παιξαμε,ακουσαμε,τα ειπαμε,γελια πολλα,,ζεστο το κλιμα και η διαθεση.Ωραια και στουντιος,απο καθε αποψη.Τι αλλο θες?

 

Να 'σαι καλα Γιαννη(Γιαμεθ),να 'μαστε καλα ολοι,να το επαναλαβομε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

χαίρομαι φίλοι που περάσατε καλά και λυπάμαι που για μια ακόμη φορά δεν μπόρεσα να παραστώ... ελπίζω την επόμενη φορά.... 8)

 

ΥΓ. σκέφτομαι μάλιστα να κάνω τον παρκαδόρο μια και από ότι κατάλαβα εκεί ήταν το ζουμί... ελπίζω μέχρι τότε να έχω βγάλει δίπλωμα.... ;D

 

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπε(ρ)α και απο μενα!!Οντως περασαμε καλα!!Ειδα φιλους που ειχα να δω καιρο το χαρηκα επαιξα περιπου 3 ωρες (κανονικο live ) ΔΕΝ ηπια (παγια πρακτικη οταν παιζω) και τελος ελπιζω οτι η ενεργεια (κοπανημα) που εβγαλα να σας αλλαξε τα ''φωτα''.Ευχαριστω τον Yameth για την διοργανωση (αν εφερνε και κανα ηχοληπτη θα ειχαμε και καλυτερο ηχο).Χαρηκα που επαιξα με  3 μπασισταραδες (Γρηγοριου -παλιος συναδελφος ,Μαυροματης Σπυρος και ο νεος μπασιστας του Γιαννη Πλουταρχου που μου διαφευγει το ονομα του.Η  ;D ;D''γρια'' μπασιστας Τερρυ (Λευτερης ο κολοφαρδος ) ηρθε τσιμπησε το δωρο και επαιξε μονο ενα κομματι!!!!!!!! ??? ??? ???.

Επισης χαρηκα που ειδα τον Στρατοφιουζιο και λυπηθηκα που δεν επαιξε παρα μονο λιγο.Ο Νεστορας μια κατηγορια μονος του και ας με θεωρει ''υπερηλικα''.Χρωσταμε χαρη στον SIR ΠΟΥ ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ της μπαντας του και ομορφηνε ηχητικα και με την παρουσια της το event.MA ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ  τον ΝΙΚΟ  superfunk. Βοηθησε παιζοντας καποια κομματια στα τυμπανα και με ξαλαφρωσε λιγο.Μπραβο Νικο !!Επισης και Κωστας Σιαχαμης απο τα καλυτερα παιδια του ΝΟΙΖ επαιξε λιγο μαζι μας (στη αλλη Αιθουσα δεν ξερω τι εκανε;;;; 8) .THANOS Z, NASOS KAI O LOYKASΠαροντες!!ο COS_DR δεν κερδισε το δωρο αλλα με το κεφι του κερδισε τον κοσμο.Φυσικα ο ''ογκολιθος ''του noiz GVOUR :P λουφαρε κανονικα με μονο εναμιση κομματι και 3-4 μπυρες!!Μας ελειψε ο Χαρης ...;;;;...;;;; καπου θα ειχε χωθει και δεν μπορουσε να βγει 8) 8).Αυτα και  συντομα παλι να το ξαναφτιαξει ο ADMIN.Συγνωμη αν ξεχασα καποιους  :D ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο Σακεττοσς που επαιξε και τραγουδησε μαζι μας (ευτυχως τον θυμηθηκα!!) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρηκα που ειδα τον Στρατοφιουζιο και λυπηθηκα που δεν επαιξε παρα μονο λιγο.

Βρε δεν έβρισκα χορδή! :-\

Όμως ... αυτό που μου έκανε εντύπωση στο λίγο που έπαιξα κάτι ακκόρντα σε ένα funk, ήταν ότι όποτε έσκαγα off στο χρόνο (επίτηδες αυτό) το άκουγες ρε μπαγάσα και ακολουθούσες.

Μεγάλη δουλειά αυτό Πέρι μου. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Η  ;D ;D''γρια'' μπασιστας Τερρυ (Λευτερης ο κολοφαρδος ) ηρθε τσιμπησε το δωρο και επαιξε μονο ενα κομματι!!!!!!!! ??? ??? ???.

 

 

Έτσι είναι γέροντα, να έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα καταβάλλοντας τη μικρότερη προσπάθεια  ;D

 

ΥΓ: Δεν λες πάλι καλά που θυμόμουν από που κρατάνε το μπάσο...  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες χάρηκα πολύ που σας ξαναείδα και αυτή τη φορά είμασταν πιο  πολλοί  και ειχαμε και ικανότατους ντράμερ επιτέλους :D

Αρκετά τα νέα παιδιά , συγχωρέστε με που δεν συστηθήκαμε

Το οπτικοακουστικό υλικό πλούσιο θα ανέβει το συντομότερο

Γιάννη σε ευχαριστούμε που το  οργάνωσες να είσαι καλά ρε φίλε  :D

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κατήχηση στο σαλόνι ξέχασες.

Ευχαριστώ πολύ τον cos_dr, που μου χάρισε μια ετήσια συνδρομή της Правда λέγοντάς μου солидарность товарища.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Έχω σκάσει που δεν κατάφερα να έρθω. Και το χα προγραμματίσει. Δυστυχώς, θεματάκι υγείας με κράτησε μέσα. Έχασα τη φάση, έχασα και τον Ribot την Παρασκευή. Να μαστε καλά, την επόμενη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου