Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XI


gvour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύνθεση Allen Toussaint, εκτελεσάρα από την υπερμπάντα (Little Feat) με τρομερή ενορχήστρωση, μοναδική ερμηνεία από τον τεράστιο Lowell George.

 

Η πολύ δυνατή περίοδός του δημιουργικά.

 

Και λίγο Τεξανή μπλουζ αντίστιξη από τον Θεό.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Μετά από όλη αυτή την ποιότητα που άκουσα στις προηγούμενες σελίδες, ντρέπομαι για την επιλογή μου αλλά...αυτό ακούω τώρα..

 

 

 

 

Επεξεργασμένο από corsa2
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, corsa2 είπε

Μετά από όλη αυτή την ποιότητα που άκουσα στις προηγούμενες σελίδες, ντρέπομαι για την επιλογή μου αλλά...αυτό ακούω τώρα..

 Η μουσική δεν έχει ντροπές, ακούς ότι θες, ότι σε εκφράζει, ότι γουστάρεις..., χωρίς να δίνεις λογαριασμό σε κανέναν!!   εντάξει υπάρχει και ο Γονίδης......

Επεξεργασμένο από cigaret13
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
8 ώρες πριν, fusionakis είπε

Σύνθεση Allen Toussaint, εκτελεσάρα από την υπερμπάντα (Little Feat) με τρομερή ενορχήστρωση, μοναδική ερμηνεία από τον τεράστιο Lowell George.

 

 

και παραγωγή ΑΝΑΦΟΡΑΣ (με μπολντ και κεφαλαία ταυτόχρονα) συν τοις άλλοις... έχουν δώσει τα ρέστα τους οι engineers...😉

  • Like 2

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

μια και σα πάνου μνημονεύτηκαν αι tele εγώ σε αυτούνα την φχαριστιέμαι πιότερο...😎

 

 

  • Like 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υπάρχει άραγε κανένας άλλος που να ακούει στις μέρες μας αυτό το άλμπουμ και να το ευχαριστιέται;

Ε, να βρεθούμε και να κάνουμε Cult.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου