Προς το περιεχόμενο
yameth

Τι chat... τι Forum. Το ίδιο είναι;

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνήθως.

Σαβουροthreadland..

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος προς την ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μπανάρετε τον Yameth.....όσο παει και σοβαρεύει..... :(

πάντως το chat είναι άθλιο

Γιατί μας τη λες έτσι ρε φιλαράκι.

Σίγουρα δεν είναι msn, αλλά τη δουλειά του τη κάνει.

Εσείς δεν του κάνετε την τιμή να το επισκέπτεστε.

Γεια σου αρχηγέ.....έτσι να σε ακούω γήινο :)

Χρόνια Πολλά και ότι επιθυμείς να πάθεις :lol:

όχι δεν έχω καμία διάθεση να την πω σε κανέναν απλά το σχόλιο αυτό στοχεύει στην αναβάθμιση του chat που πολλές φορές έχω επισκεφτεί και έχω κάνει και μπόλικα ξενύχτια εκεί μέσα και έχω μάθει και αρκετά πράγματα μέσα από αυτό

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

• Δημοφιλή τώρα

• Αναρτήσεις

• Δεν εγινα κατανοητος με το "καλυτερα" που εγραψα. Δεν εννοουσα καλυτερη ερμηνεια κλπ. Αυτο ειναι κατι που λαμβανεται υποκειμενικα απο τον καθε ακροατη Εννοουσα τεχνικα καλυτερος. (πιο αντικειμενικη συγκριση) Ο JP αν και ηταν και ειναι "κουλος", εχει γραψει τα μεγαλυτερα ριφφ εβερ, ηταν απο τους πρωτους που ηξερε να ενορχηστρωνει τρακς απο κιθαρες (στουντιακα) και τον γουσταρω και σεβομαι απεροριστα. Βεβαια ειχε και 3 θεους απο διπλα. Κι εγω να επαιζα με αυτους διπλα μου, θα ημουν ηδη στο Hall of fame. 🙂
    • όχι  δεν τον πατάει ο Page το 1966 τον μικρό και τα βίντεο των yardbirds επίσημα ήταν με τα τότε δεδομένα.     εντιτ διόρθωσα ένα λάθος
    • @dimsonic τι προσπαθείς να αποδείξεις βάζοντας ένα σωρό ανεπίσημων βίντεο με ένα βίντεο που το κυκλοφόρησαν σαν επίσημο και με κανονική φουλ παραγωγή ηχητικά και οπτικά οι μικροί? Ακόμα και έτσι και σε κακή μέρα ο Page τον πατάει κάτω τον άλλον all the way.  Φαντάσου αν παίζει ο πιτσιρικάς έτσι χάλια στην καλή του μέρα πως θα παίζει στην κακή του
    • εδώ το σόλο έρχεται στο 1.35... δες και πες... και μην το μετράς με τα τότε δεδομένα. Τότε το σόλο πάνω από 15'' ήταν ολέθριο σφάλμα. Θέλω να πω ότι ο Page έγινε αυτό που έγινε στα επόμενα χρόνια. Σήμερα αν παίξεις σόλο 15'' είσαι άχρηστος ...  
    • Γιατί άραγε? δεν υπήρχαν καλύτεροι απ' αυτούς για να προωθήσουν? Υπήρχαν 
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύχρηστη. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε.