Προς το περιεχόμενο

Πάμε για 3ο Παγκόσμιο Πόλεμο ή παίζουνε war games;


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νέο κύμα κρύου και νέο κύμα ακρίβειας. 

 Δεν ημπορούμε άλλο. Δεν μας λυπούνται? 

Εγώ ήμουν αρχοντόπαιδο, δεν έχω μάθει να πεινάω και αρχίζει και μου κακοφαινεται. Γιατί? Υπομειναμε τα μνημόνια, γονατισαμε από τη φορολογία, τραβήξαμε κουπί με υπομονή, εμβολιαστηκαμε, φέραμε τους φιλελεύθερους πίσω για να βγούμε πιο μπροστά στις αγορές. Γιατί θαουλη μου και κρύο και πείνα μαζί? 

 Μας έλεγαν θα συγκλίνουμε το 1996. 

 Και σύγκλιση δεν είδαμε πουθενά και θα πρηστουμε, θα κατσιασουμε απ την πείνα. 

Γιατιιιιί........... 😢

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούω ειδήσεις και εκνευρίζομαι με ένα θέμα

 ακούς @cigaret13?

 Κάποιος πρέπει να πει στους παρουσιαστές και τις παρουσιάστριες πως δεν τα λέμε ΤΑΝΚΣ.

 ΑΡΜΑΤΑ τα ΛΕΜΕ

 ΤΑΝΚΣ τα λένε οι ΤΟΥΡΚΟΙ!!

 

 Δεν έχω δίκιο Φώτη?

 Αμάν πια!!!!!

 χαχαχαχαχχαχαχα🤣

 

 ΜΕ Τ' ΑΡΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ, ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ

 ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ!!!!

 χαχαχαχαχαχαχαχαχα🤸‍♂️🚀🤣

  • Συμφωνώ 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

images?q=tbn:ANd9GcSKPUqJ9jZwiNdwfrZ6VSx

 

Δεν ασχολούμαι με τα αθλητικά.

 Μου μονοπωλεί το ενδιαφέρον η παρέλαση πολιτικών, διεθνολόγων, οικονομολόγων, γεοπωλιτικολόγων, εκλογολόγων, πρώην στρατιωτικών από στρατηγούς έως καψιμιτζήδες στα κανάλια, όπου ακούς από πολύ ενδιαφέροντα πράγματα μέχρι την κάθε βλακεία και ανοησία🤣 και μην ξεχνάς πως σχεδόν καθημερινά εγώ ΠΟΛΕΜΑΩ. Είμαι ΞΕΡΟΨΗΜΕΝΟΣ στον ΠΟΛΕΜΟ γιατί παίζω BATTLEFIELD και WARZONE. xaxaxaxa🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα του φαγητού λύνεται πάντως εύκολα.

 θα επισπεύσουν τη διαδικασία για να παράγουν συνθετικά τρόφιμα και θα τα τυπώνουμε.

 Ο ΕΛΟΝ ΜΑΣΚ και ΣΙΑ τρίβουν τα χεράκια τουςαχχαχαχαχαχαχ🤣

 

 Αντί για φούρνο μικροκυμάτων θα έχετε

 food synthesizer.

 

Food_synthesizer,_2268.webp

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος μου εχθές μου έλεγε πως θα εξελιχθεί σε 3ο Παγκόσμιο Πόλεμο μοιραία και υπάρχει σχέδιο γι αυτό.  Γιατί θα ακολουθήσει κάτι άλλο μετά. Θα στήσουν με ολογράμματα την επίθεση εξωγήινων και ξαφνικά οι δυνάμεις του 3ΠΠ θα ενωθούν για να τους νικήσουν και μετά θα επιβάλλουν την ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΥΝΕΡΝΗΣΗ και θα μας ΤΣΙΠΑΡΟΥΝ τώρα που συνηθίσαμε με τον εμβολιασμό.

 

 Δεν συμφωνώ με αυτά που λέει απόλυτα, αλλά είπα να το βάλω στην κουβέντα να ακούσω ΑΠΟΨΗΣ🤣

  • Συμφωνώ 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 Θα στήσουν με ολογράμματα την επίθεση εξωγήινων 

Ναι κι εγώ το άκουσα αυτό, γιατί νομίζεις ότι κάθε λίγο και λιγάκι ανεβάζει δορυφόρους ο Elon Musk? Ετοιμάζει σκηνή για ολογράμματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cigaret13 είπε

Ναι κι εγώ το άκουσα αυτό, γιατί νομίζεις ότι κάθε λίγο και λιγάκι ανεβάζει δορυφόρους ο Elon Musk? Ετοιμάζει σκηνή για ολογράμματα...

Αυτά τα ολογράμματα όμως δεν θα θέλουν τεράστια ποσά ενέργειας?

 Άρα το κόστος θα είναι ασύμφορο ιδιαίτερα τώρα που έχουν αυξηθεί παγκοσμίως οι τιμές στα ενεργειακά.

 Και αυτά θα είναι ολογράμματα, οι δικοί μας τι θα ρίχνουν? θα ρίχνουν πραγματικά όπλα ή θα είναι όλοι ενημερωμένοι για το θέατρο και θα είναι όλα εφέ?

 Δεν μου κολλάει σε κάποια πράγματα🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Αυτά τα ολογράμματα όμως δεν θα θέλουν τεράστια ποσά ενέργειας?

 Άρα το κόστος θα είναι ασύμφορο ιδιαίτερα τώρα που έχουν αυξηθεί παγκοσμίως οι τιμές στα ενεργειακά.

 Και αυτά θα είναι ολογράμματα, οι δικοί μας τι θα ρίχνουν? θα ρίχνουν πραγματικά όπλα ή θα είναι όλοι ενημερωμένοι για το θέατρο και θα είναι όλα εφέ?

 Δεν μου κολλάει σε κάποια πράγματα🤣

Η απάντηση είναι μία.... 5G!  Κι όπηως κατάλαβαι κατάλαβαι.. μιν μηλύσο και για τα αιμβώληα!!😉

 

  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Όχι, να τα λέμε και αυτά... Έγινε επιτέλους μια συναυλία για να καταγγελθεί ο ρωσικός ιμπεριαλισμός, η ρωσική εισβολή και για να ακουστεί ένα "φονιάδες των λαών Ρώσοι" με τη γροθιά υψωμένη...

 

Τι, δεν ακούστηκε; 😆

 

Bofiliou.jpg

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Yannis Methenitis changed the title to Πάμε για 3ο Παγκόσμιο Πόλεμο ή παίζουνε war games;

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου