Προς το περιεχόμενο

Υπολογιστές καινούργιοι με windows 98... στα 1000 δολάρια.


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
Μόλις τώρα, cos_dr είπε

Ναι, αλλά εγώ θέλω να επιβάλλω την άποψη μου στους άλλους και να παρατήσουν τα πραγματικά όργανα και να βουτηχθουν στην αμαρτία του ψηφιακού κόσμου μαζί μου. Να αφήσουμε όλοι τα σώματά μας και να γίνουμε 0 και 1

Δεν νομίζω ότι το κάνει κάποιος.

Τις χαζομάρες μας γράφουμε εδώ για την κουβέντα.

Δεν μας έβαλε κανένας το μαχαίρι στο λαιμό....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LK είπε

Δεν νομίζω ότι το κάνει κάποιος.

 

Εγώ το κάνω. 😂 

Με τα deep fake AI και τέτοια σε 5 χρόνια θα βάζω στίχους στα τραγούδια που γράφω και θα παίζω με τη φωνή της Τζανις Τσοπλιν από τα πλήκτρα, όπως το κάνω τώρα στο V-synth και δεν θα καταλαβαίνει κανείς τη διαφορά. 

  • Χαχα 2

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν θεωρείς τα vsti όργανα, τότε δεν μου κάνει εντύπωση που σου αρκεί το pentium 4. Για όσους πάλι τα θεωρούν, ένας καλύτερος επεξεργαστής είναι ουσιαστικά μονόδρομος.

 

 Τώρα βέβαια γιατί το M1 ή το D50 να είναι όργανα σε hardware, και η ένα-προς-ένα εξομοίωση τους από τις ίδιες τις εταιρίες που τα κατασκεύασαν να μην είναι, αυτό ποτέ δεν θα το καταλάβω. Όμως όπως ειπώθηκε κουβέντα κάνουμε, ούτε θα πείσουμε κανέναν, ούτε μας ενδιαφέρει και αν θα πειστεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου