Προς το περιεχόμενο

Αστέρια και τετράγωνα



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ, με τη σειρά μου να σε ευχαριστήσω για την τιμή που μου κάνεις, αλλά, λόγω πολιτικών πεποιθήσεων, θα ήθελα να αποχωρίσω από τη λίστα.

 

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τη βλέπω τη δουλειά, στο τέλος μόνο εγώ και ο cos_dr θα μείνουμε, γνωστά ψώνια άλλωστε! 8)

 

Με έχετε βάλει σε σκέψη όμως, γιατί ένας ένας αποχωρούν από τη λίστα; Έχει κάτι κακό το όλο θέμα; :?

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

yameth, ευχαριστώ για την πρόταση. :lol:

 

Εγώ πάλι δεν βλέπω τίποτε το πολιτκό ούτε το μεμπτό σε κάτι τέτοιο. Σε όλα τα fora γίνονται αντίστοιχες "ψηφοφορίες". :wink:

 

Λοιπόν στο δια ταύτα. Αμα με ψηφίσετε, θα ρίξω το ΦΠΑ στο 8% για τα μουσικά όργανα, θα διορίσω όλους όσους έχουν πτυχίο μουσικής στο δημόσιο, θα καταργήσω τις εξετάσεις για τα Πανεπιστήμια, θα καταργήσω τα διόδια, και θα ολοκληρώσω την εκτροπή του Αχελώου. :lol: :lol: :lol:

 

Θα δουλέψω με ορίζοντα δύο τετραετιών βέβαια. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω πω ψηφίζω harilatron!!!!!!!!!

 

ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ..... HARILATRON HARILATRON.....

 

 

ΑΡΧΗΓΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΟΡΓΑΝΑ.....

 

ΤΟ ΦΠΑ ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ!

 

 

Λοιπόν σοβαρά τώρα...

 

Ψήφισα και εγώ (μπορώ να πω ποιον; )

και πιστεύω πως θα βοηθήσει τα νέα μέλη για να ξέρουμε πού απευθυνόμαστε....όπως και να το κάνουμε υπάρχουν εδώ μέσα άνθρωποι που είναι ξεχωριστοί σε κάποια πραγματα και τους ευχαριστώ όλους που με βοηθήσαν....Μπήκα στο φόρουμ χωρίς να ξέρω ότι οι ηλεκτρικές παίζουν με μαγνήτες (ΟΚ αυτό το ήξερα :lol:) και τώρα μπορώ να πω πως έχω όλες τις στοιχιώδεις γνώσεις για να μπορέσω να φροντίζω και να "κωλοπειράζω" (και να παίζω φυσικά) το μπάσο μου....Σας ευχαριστώ όλους και πάνω από όλους τον yameth που με (μας) ανέχεται...

Thanks boss...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ που υπάρχει το noiz.

 

Ευχαριστώ τον Πατέρα του και πατέρα ολων των μελών.

 

Ημουν πάντα χαρούμενος με την ιδιαίτερη διάκριση των EXperts, τους οποίους πιστευω οτι χρειαζόμαστε περισσότερο σαν κοινότητα για να συμβουλευουν καλύτερα και να μοιράζονται τις γνώσεις τους και τις εμπειρίες τους με τους υπόλοιπους λάτρεις της μουσικής.

Το να βλέπει κάποιος ποιος είναι ΕΧpert σε κάτι είναι καλύτερο για την ενημέρωσή του και δεν μειώνει τα υπόλοιπα μέλη που προσπαθούνε να μοιράζονται γνώσεις και εμπειρίες.

 

Αγαπώ όλα τα παιδιά του Noiz ανεξαρτήτως χρόνου και βαθμού, γιατι αγαπάνε αυτό που αγαπώ κι εγώ στο Noiz.

 

και εγώ ευχαριστώ τον Υαmeth γιατι το να σε αναφέρει κάποιος σε ένα τέτοιο φόρουμ σημαινει οτι σε εκτιμά και σε αγαπάει, και εγώ τον εκτιμω και τον αγαπώ πολύ, πιστευω οτι θα αναφέρει και άλλους στο πέρασμα του χρόνου, και ξεκινάει απο τους παλαιότερους και πιο ενεργούς.

 

Ψηφισα τον εαυτό μου γιατι πιστευω οτι μου αξίζει μιας και έχω Λάμψη και γιατι θα ήθελα να ψηφίσω όλους τους άλλους και δεν γινόταν.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

In 5 dayzz...

Τον τρόπο ψήφου τον σκεφτόμουν αρκετό καιρό.

Κι αυτό για να μη ρίξω κάποιον.

Ελεγα πως θα ήταν πιθανό να στέλνετε τις προτάσεις σας, (περισσότερες από μία) σε κάποια φόρμα.

Όμως θα βλέπατε απλά το αποτέλεσμα μετά από 5 μ'ερες.

Τώρα τα πράγματα είναι ανοιχτά.

Βέβαια μπορείτε να ψηφήσετε μόνο έναν.

Το ξέρω ότι είναι κομμάτι unfair, αλλά... δυστυχώς δεν γίνεται διαφορετικά με poll.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Επίσης...

Noizholic είναι το μέλος με περισσότερα από 1000 posts!

Addict με πάνω από 500, και μέλος περισσότερα από 100.

Δεν προσπαθώ να ρίξω κανένα, παρα μόνο το αλκοολίκι μας ρυθμίζω λιγάκι.

Και επι τη ευκαιρία να πώ ότι σε τακτά διαστήματα θα μπαίνουν και άλλα μέλλη στους Gate keepers, εφ' όσον κρίνουν τα μέλη.

Υπομονή, δίψα για γνώση και καλή διάθεση θέλει.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου