Προς το περιεχόμενο

Καλές ψείρες;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάει πολύς καιρός που post-αρε κάποιος σε αυτό το θέμα όπως φαίνεται... δεν νομίζω να πειράζει που το κάνω εγώ  ;D

 

Τελοσπάντων, είχα κάτι ακουστικά-ψείρες της Philips (8-9 ευρώ) τα οποιά ναι μεν ήταν καλά απο πλευράς ήχου, αλλά σύντομα πέρα του ότι άρχισαν να φεύγουν τα "μαξιλαράκια" (τα οποία και έχασα) φεύγουν και τα λαστιχένια pads (?) που έχουν, με αποτέλεσμα αφού έχασα το ένα, να είναι πολύ ενοχλητικό στο αυτί (το ακουστικό).

 

Ψάχνω για κάτι που θα έχει καλό ήχο μεν αλλά και δεν θα αντιμετωπίσω αυτό το πρόβλημα με τα Philips καθώς και να είναι κάπως ανθεκτικά.

 

Ψάχνοντας λοιπόν βρήκα αυτά:

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&category=69977639&product=942200 (μπορώ να δώσω κοντά στα 15 ευρώ)

Έχει κανείς εμπειρία?

Επίσης τα Koss Plug που μπορώ να τα βρω στη Θεσ/νίκη, εκτός απο το E-Shop?

 

Είμαι ανοιχτός και σε άλλες προτάσεις  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ θα προτείνω τα AKG K12P ή K14P.Είναι κλειστού τύπου,τα έχω λιώσει σε τυλίγματα στο δρόμο (K12P) εδώ και κανά 8μηνο και δεν έχουν πάθει τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα προτείνω τα AKG K12P ή K14P.Είναι κλειστού τύπου,τα έχω λιώσει σε τυλίγματα στο δρόμο (K12P) εδώ και κανά 8μηνο και δεν έχουν πάθει τίποτα

 

Κ12P και Κ14P εννοείς φαντάζομαι αυτά αντίστοιχα:

http://www.akg.com/personal/K_312_P,pcatid,7,pid,73,_psmand,1.html

http://www.akg.com/personal/K_314_P,pcatid,7,pid,70,_psmand,1.html

Τα οποία δεν είναι κλειστού τύπου όμως... τα μόνα AKG ψείρες κλειστού τύπου είναι τα K 324 P.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000 στα συγκεκριμενα ακουστικά!

 

επίσης κάτι άλλα creative είναι πολύ καλά που το πλαίσιο τα έχει στα 6 ευρω..(όχι, δε κάνω διαφήμιση! ;)

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Creative που έχει στο πλαίσιο (6 ευρώ) δεν με βολεύουν καθόλου στο αυτί, για την ακρίβεια όταν τα φορούσα χωρίς μαξιλαράκια (γιατί τα είχα χάσει) μετά απο ένα μισάωρο πονούσαν τα αυτιά μου!

 

Μάλλον θα πάρω τα AKG, τα Sennheiser στην ίδια τιμή δεν φαίνεται να διαφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα τα creative για κατι φθηνο ειναι μια χαρα απο αποψη αποδοσης..οντως δεν ειναι και οοοοτι πιο βολικο, αλλα ειναι πολυ καλα..τα AKG ειναι στα 13 ευρω και αν και δε βγαινουν με μαξιλαρακι ειναι απιστευτα βολικα..τωρα για τα sennheiser νομιζω οτι πληρωνεις πιο πολυ το ονομα..

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου