Προς το περιεχόμενο

maple ή rosewood


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα έκανες εσύ φάουλ Χάρρυ. Γι' αυτό λέω να είμαστε πιο ήπιοι και λιγότερο εξυπνοπούλια...

 

Χαρίλαε, ακολουθεί βιντεάκι από "Φυλακές ανηλίκων" αν δεν ηρεμήσουμε. ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τσάμπα γράφω για τον μύγα ρε spy?Και το χα ντυμένο με επίσημη ενδυμασία.Πρωτεύουσα είναι αυτή μην πάει σαν τη μύγα με στο γάλα ο μύγας.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

Χαρίλαε, ακολουθεί βιντεάκι από "Φυλακές ανηλίκων" αν δεν ηρεμήσουμε.

 

 

Μα δεν είναι ανήλικοι. Κοντζαμαν άντρας είναι ο τρίγγας (ναουμ).

 

Το φάουλ του harry ήταν εκτός φάσης. Οι παλαιότεροι, καθώς είμαστε εξοικειωμένοι με τα ήθη, τα έθιμα και τις παραδόσεις του noiz, πρέπει να δίνουμε το tempo και τον τόνο της συζήτησης (χωρίς ναούμ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα έκανες εσύ φάουλ Χάρρυ. Γι' αυτό λέω να είμαστε πιο ήπιοι και λιγότερο εξυπνοπούλια...

 

Χαρίλαε, ακολουθεί βιντεάκι από "Φυλακές ανηλίκων" αν δεν ηρεμήσουμε. ;D ;D ;D

 

Φαόυλ ξεφάουλ είμαι και νέος δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξαναλέω, καλά μυρίστικα bolt thrower εγώ...  ;D

 

harry ο trigga μπορεί να τα λέει κάπως χύμα, αλλά δεν έχει κι άδικο πουθενά. Και εκτός αυτού, το θέμα είναι πως όντως αν κάνεις ένα search στο site, θα δείς πως σχεδόν κάθε καινούριο μέλος μπαίνει και κάνει τη κλασσική ερώτηση περί maple vs rosewood vs ebony vs plywood vs κι εγώ δεν ξέρω τι, κι είναι λογικό να "τσινήσουν" κάποια απ'τα παλιά μέλη.

 

Τώρα όσον αφορά στο δικό σου φάουλ, πιστεύω το να πας να πλακωθείς με κάποιον λόγω maple vs rosewood είναι απλά η κινέζικη παροιμία που είπε ο evris. Χαλαράαα παίδες, ξύλα είναι!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα πέσει ξύλο φωνάξτε με να σκάσω με βιντεοκάμερα να το ανεβάσω στο youtube  :-[

πάντως σε αίσθηση η maple είναι καλύτερη  ;D ;D

πλάκα κάνω-πλάκα κάνω  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To θέμα πλεον είναι εάν το maple ειναι καταλληλότερο απο το rosewood για να το σκάσεις στο κεφαλι κάποιου...σε τι κοσμο θα φερουμε τα παιδια μας!παντώς ο έβενος μπορει να σε στείλει στα θυμαράκια :P!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου