Προς το περιεχόμενο

Επιτελους! Αλλοι 18 μηνες ΣΚΛΑΒΙΑΣ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 270
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

καταρχήν δεν είπα να μείνουν τα πραγματα ως έχουν.ουτε τους μη καπνιστές β κατηγορίας θέλω.ούτε ατάκες  πετάω όπως ειπώθηκε απο κάποιον.είπα να υπάρχουν μαγαζιά όπου επιτρέπεται και μαγαζιά οπου δεν επιτρέπεται.τι πιο δικαιο?τι θα πει σου επιτρέπεται η είσοδος απλά σου απαγορεύω την πράξη και μάλιστα σε χωρους ψυχαγωγίας και διασκέδασης οπου οι συνθηκες είναι ιδανικές για έναν καπνιστή.τι διασκέδαση θα έχει ο καπνιστής εκείνη την στιγμή?να το δούμε και απο τις 2 πλευρές αφού κατανοήσουν μερικοί πως το κάπνισμα είναι εξάρτηση κτλ τα έχεται ξανακούσει.μπαρ οπου επιτρέπεται,και μπάρ οπου δεν επιτρέπεται.και επιλέγεις που θα πας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

ο νομος (επειδη τον εχω μπροστα) ..

 

Superfunk αυτό το πρόσεξες?

 

 

....

Άρθρο 23.

 

Πράγραφος 11

Από τις διατάξεις του παρόντος, εξαιρείται κ. Λιάνα (Γαρυφαλιά) Καννέλη η οποία δικαιούται να καπνίζει σε οιονδήποτε εσωτερικό χώρο, περιλαμβανομένων και των λεγόμενων "ευαίσθητων" χώρων (όπως επι παραδείγματι νοσοκομεία, νηπιαγωγεία, αεροσκάφη, η κεντρική αποθήκη πυρίτιδας της ΕΒΟ κλπ).

 

Ο Υπουργός                                  Οι Υφυπουργοί

[τζίφρα]                                       [τζίφρες]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι καπνιστης,αλλα ειμαι συμφωνος σε ολα οσα λετε!!!ακομη και τους καπνιστες εφοσον δεν ειναι φουγαρα τους ενοχλει ο καπνος των αλλων.το θεμα για μενα ειναι σε χωρους καπνιστων/μη καπνιστων να υπαρχει καλος εξαερισμος...κατι αλλο τωρα το μεγαλυτερο προβλημα στους εξωτερικους χωρους ειναι ο καπνος απο το τσιγαρο?????δλδ δεν ενοχλει καθολου το καυσαεριο και τα σκατα στους δρομους?τα σκουπιδια?ο βλακας που μπεκροπινει και κατουραει την εισοδο μου???

 

τελος ποσοι απο εσας γειωσαν μια γκομενα που καπνιζει???μονο και μονο για αυτο??ειλικρινα ομως!!

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρθρο 23.

 

Πράγραφος 11

Από τις διατάξεις του παρόντος, εξαιρείται κ. Λιάνα (Γαρυφαλιά) Καννέλη η οποία δικαιούται να καπνίζει σε οιονδήποτε εσωτερικό χώρο, περιλαμβανομένων και των λεγόμενων "ευαίσθητων" χώρων (όπως επι παραδείγματι νοσοκομεία, νηπιαγωγεία, αεροσκάφη, η κεντρική αποθήκη πυρίτιδας της ΕΒΟ κλπ).

 

 

χααααααααααααχχχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχα ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D θεός  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγραφος 11

Από τις διατάξεις του παρόντος, εξαιρείται κ. Λιάνα (Γαρυφαλιά) Καννέλη η οποία δικαιούται να καπνίζει σε οιονδήποτε εσωτερικό χώρο....

lol.giflol.gif

Η Λιάνα καλύτερα να καπνίζει από το να μιλάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

tzelko και Herbert, κι εγώ -δυστυχώς- καπνίζω και πραγματικά ζορίζομαι οταν είμαι αναγκασμένος να βρεθώ για πολλές ώρες σε χωρο που απαγορεύεται. Όμως, δεν έχει και μεγάλη σημασία το τι θέλουμε, το τι πιστεύουμε, το ότι είναι εξάρτηση που πρέπει να γίνει σεβαστή κλπ.

 

Αυτό που έχει σημασία είναι ότι αν αυτός ο νόμος είχε εφαρμοστεί πριν 20 χρόνια, μπορεί κανεις από τους 3 μας να μην κάπνιζε σήμερα. Άσχημα θα μας έπεφτε?

 

Κι εγώ είμαι υπέρ της απαγόρευσης παντού. Κι ας πλαντάξω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί κανεις από τους 3 μας να μην κάπνιζε σήμερα. Άσχημα θα μας έπεφτε?

 

Ποτέ δεν είναι αργά..... μαχαίρι.....η πρώτη εβδομάδα είναι δύσκολη, μετά παλεύεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου