Προς το περιεχόμενο

Επιτελους! Αλλοι 18 μηνες ΣΚΛΑΒΙΑΣ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

harilatron,εγω δεν ζοριζομαι καθολου να μην καπνισω,δεν με ενδιαφερει!!!ποτε δεν καπνισα στο δρομο σαν πρεζακιας,αλλα οκ μην τρελλαθουμε κιολλας δεν ειναι το μεγαλυτερο κακο στους δρομους(εδω στην αθηνα που ζω τουλαχιστον)τοσα και τοσα αυτο μας χαλασε τωρα...αντι δλδ να κοιταξουμε να αφησουμε το αυτοκινητο λιγο,να μην γεμιζουμε καυσαερια...

βεβαια παντα ετσι ειμαστε οτι μπορουμε κανουμε...της στραβης......τα μαλλια της φταινε!!!

 

παραταυτα αν ειναι ο νομος αυτος να ειναι η εναρξη μιας σειρας νομων που θα μας εξασφαλισει

καλυτερο επιπεδο ζωης...ας ειναι

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 270
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τελος ποσοι απο εσας γειωσαν μια γκομενα που καπνιζει???μονο και μονο για αυτο??ειλικρινα ομως!!

 

ποτε, αλλα ειναι εκνευριστικο που οι κοπελες κοιτανε να αντιγραψουν οτι μαλακιες εχουνε κανει οι αντρες επι τους αιωνες μονο και μονο και καλα για λογους ισοτητας.

 

κατ' αναλογια μου φαινεται οτι οι γυναικες καπνιζουν πιο πολυ απο εμας πλεον. κριμα.

nothing to fear, nothing to doubt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sol83 η λεξη ποτε μου κανει ως απαντηση.τωρα το γιατι και πως ειναι αλλο κεφαλαιο!!

μαγκια σου που απαντησες σε αυτο βεβαια

 

 

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα ΄λεγα καλύτερα να ποινικοποιηθεί το κάπνισμα  ;D

 

Να γίνει πιο τζέρτζελο, να συλλαμβάνονται όλοι οι χρήστες καπνού, στη μπουζού κατευθείαν  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα ΄λεγα καλύτερα να ποινικοποιηθεί το κάπνισμα  ;D

 

Να γίνει πιο τζέρτζελο, να συλλαμβάνονται όλοι οι χρήστες καπνού, στη μπουζού κατευθείαν  ;D

 

ναι ναι βεβαια γιατι οχι???ο καπνος ενοχλει  αυτους που οδηγουν μεθυσμενοι...

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ πάντως θα ΄λεγα καλύτερα να ποινικοποιηθεί το κάπνισμα  ;D

 

Να γίνει πιο τζέρτζελο, να συλλαμβάνονται όλοι οι χρήστες καπνού, στη μπουζού κατευθείαν  ;D

Ναι. 24 ώρες κράτηση. Με 2 πακέτα τσιγάρα της αρεσκείας του παραβάτη. Χωρίς φωτιά εννοείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σε ολα.

 

Απαγορευση του να φορας αρωματα, λακ, ζελεδες, αφτερ σειβ, μαλακτικα στα ρουχα σε Δημοσιους Χωρους (λεωφορεια, εφοριες, αεροπλανα, πλατειες, σχολεια, παιδικες χαρες). Τοσοι και τοσοι ασθματικοι και παιδικα τρυφερα πνευμονια υπαρχουν γυρω μας. Μονο πρασινο αοσμο σαπουνι για ολα.

 

Οχι στην τσικνα του Πασχαλινου αρνιου που μαζικα και παθητικα φλομωνει τους αθωους γειτονες και κιτρινιζει τις πολυκατοικιες, τις κουρτινες, τους σοβαδες, το χρωμα των αυτοκινητων. Αρνακι προψημενο σε συσκευασια. Το ανοιγεις σπιτι σου, το τρως, δεν ενοχλεις κανεναν.

 

Οχι στα λιβανια σε κλειστους χωρους. Μονο σε υπαιθριους αγιασμους.

 

Οχι στις μυρωδιες των ψησταριων/χαμπουργκεραδικων κλπ. Βλαπτουν την υγεια των αλεργικων της περιοχης αλλα και προκαλουν ανεπανορθωτα τα ιδεωδη των δηλωμενων χορτοφαγων.

 

Οχι μονο ημιμετρα (τσιγαρα, πουρα). Πειτε οχι στην παθητικη προσβολη της υγειας των συνανθρωπων σας γενικως!

 

 

(Απο την αλλη ειναι μια θαυμασια ευκαιρια να το κοψω, οποτε δεν πολυεπιμενω... οχι ομως οτι δεν ειναι ετσι και αλλιως καπως ... υπερβολικο ...).

 

 

 

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Απο την αλλη ειναι μια θαυμασια ευκαιρια να το κοψω, οποτε δεν πολυεπιμενω... οχι ομως οτι δεν ειναι ετσι και αλλιως καπως ... υπερβολικο ...).

 

Καθόλου υπερβολικό δεν είναι....

Θες να καπνίσεις, κάντο μόνος σου...ή παρέα με κάποιους που μοιράζονται την ίδια πάθηση...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου