Προς το περιεχόμενο

London College of Music + RGT


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

+1 si_rah

 

Εγω τον τύπο δεν το ξέρω κδεν ξέρω τι κιθάρα παίζει.Ουτε παρακολούθησα το σεμινάριο αλλά είδα απ τη σχολή αφίσες κ flyers.Σίγουρα κλάιν δεν είναι.Κλάιν είμαστε εγω εσύ κ άλλοι πολλοί.Συμφωνω στο ότι μπορεί να μην είναι θεός αλλα ενας καλός κιθαρίστας,επιχειρηματίας κ  ανθρωπος που προσπαθει να βγάλει την ελλάδα απ τη μιζέρια της ανοίγοντας παρτίδες με την υπόλοιπη ευρώπη κ γενικά τον κόσμο.

 

ειναι κατι σαν το ζιρα.<αταλαντος μελετημενος> 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 si_rah

 

Εγω τον τύπο δεν το ξέρω κδεν ξέρω τι κιθάρα παίζει.Ουτε παρακολούθησα το σεμινάριο αλλά είδα απ τη σχολή αφίσες κ flyers.Σίγουρα κλάιν δεν είναι.Κλάιν είμαστε εγω εσύ κ άλλοι πολλοί.Συμφωνω στο ότι μπορεί να μην είναι θεός αλλα ενας καλός κιθαρίστας,επιχειρηματίας κ  ανθρωπος που προσπαθει να βγάλει την ελλάδα απ τη μιζέρια της ανοίγοντας παρτίδες με την υπόλοιπη ευρώπη κ γενικά τον κόσμο.

 

ειναι κατι σαν το ζιρα.<αταλαντος μελετημενος> 8)

τουλαχιστον καποιοι ανθρωποι εχουν μελετησει και προσπαθουν να κανουν κατι πανω στη μουσικη σε αντιθεση με καποιους που εχουν ταλεντο μονο στο να υποβαθμιζουν τους αλλους  8)

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....<αταλαντος μελετημενος> 8)

 

Καλό θα ήταν να αποφεύγουμε τους χαρακτηρισμούς, ιδιαίτερα για υποκειμενικά θέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα ήταν να αποφεύγουμε τους χαρακτηρισμούς, ιδιαίτερα για υποκειμενικά θέματα.

 

+2112

καλο θα ηταν κιολας τα ποστ αυτα να σβηστουν!

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 si_rah

 

Εγω τον τύπο δεν το ξέρω κδεν ξέρω τι κιθάρα παίζει.Ουτε παρακολούθησα το σεμινάριο αλλά είδα απ τη σχολή αφίσες κ flyers.Σίγουρα κλάιν δεν είναι.Κλάιν είμαστε εγω εσύ κ άλλοι πολλοί.Συμφωνω στο ότι μπορεί να μην είναι θεός αλλα ενας καλός κιθαρίστας,επιχειρηματίας κ  ανθρωπος που προσπαθει να βγάλει την ελλάδα απ τη μιζέρια της ανοίγοντας παρτίδες με την υπόλοιπη ευρώπη κ γενικά τον κόσμο.

 

ειναι κατι σαν το ζιρα.<αταλαντος μελετημενος> 8)

τουλαχιστον καποιοι ανθρωποι εχουν μελετησει και προσπαθουν να κανουν κατι πανω στη μουσικη σε αντιθεση με καποιους που εχουν ταλεντο μονο στο να υποβαθμιζουν τους αλλους  8)

 

δεν νομιζω να ενοεις εμενα που απλα λεω τη γνωμη μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....

δεν νομιζω να ενοεις εμενα που απλα λεω τη γνωμη μου?

 

Αν κάποιος πει ότι είσαι ένας "μίζερος υπερόπτης χωρίς αντίκρυσμα" θα θεωρήσεις ότι απλά λέει τη γνώμη του?

Μήπως υπάρχει πιθανότητα να το πάρεις στραβά? :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το R.G.T δεν φτάνει μέχρι το grade 8,ακολουθεί το teacher's diploma,επίσης στο ίδιο σύστημα ανήκει και το popular music theory,αντίστοιχα για θεωρία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

δεν νομιζω να ενοεις εμενα που απλα λεω τη γνωμη μου?

 

Αν κάποιος πει ότι είσαι ένας "μίζερος υπερόπτης χωρίς αντίκρυσμα" θα θεωρήσεις ότι απλά λέει τη γνώμη του?

Μήπως υπάρχει πιθανότητα να το πάρεις στραβά? :)

 

εχει μια διαφορα αυτο που λες...δεν ειναι ακριβως το ιδιο 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου