Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτά είναι εντελώς υποκειμενικά, πάντως υπάρχουν πολλά Microkorg σε αγγελίες δεξιά κι αριστερά, μπορείς να τσιμπήσεις ένα από κει. Προέρχονται από κατόχους που ήλπιζαν ότι θα ήταν το φτηνό σούπερ συνθ για όλες τις χρήσεις, και που δεν ήξεραν τι ακριβώς αγόραζαν.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μικροκοργκ το εχω 4 χρονια και το εχω μαθει σε προγραμματισμό σε επίπεδο τυφλού συστήματος . το αγορασα κυρίως λογω μεγέθους κ των μπαταριών (ν1 επιλογη για διακοπες! ειδικα αμα στη παρεα ειναι κ το microcube roland )  . ο ηχος του δεν μπορω να πω οτι ειναι ο καλύτερος ή ο πιο ζεστός αλλα σιγουρα ΔΕΝ περναει απαρατήρητος. εκτος αυτού "γράφει" και στο κομματι  (πολλες φορες εχω γυρισει το αυτί κ ακουω ενα κομματι που κανει ΚΡΑ πως παιζεται με μικρο !)

 

οσο για τα πληκτρα του  δεν μου φανηκε καθολου δύσκολη η μετάβαση ,ισα ισα που σε shreddy solos ειναι καλύτερο  κ απο τα κανονικα  (legato παιξιμο πιο ανετο απο ποτέ )    . το μοναδικο μειονέκτημα ειναι ο περιεργος προγραμματισμός του (βεβαια αν μαθεις συνδιασμούς γλιτώνεις πολλά knob twists )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου