Προς το περιεχόμενο

Συμμετοχή σε πείραμα διάκρισης ρυθμών


w84me

Προτεινόμενες αναρτήσεις

w84me εχεις καμμια σχεση με το μάθηση ελεύθερου αυτοσχεδιασμού και τυχαίνει να ξέρεις κ τον Κανελλοπουλο?

 

Είχα πάρει κάποτε κάποια μαθήματα του Κανελλόπουλου ναι  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είναι Βολο αυτος στο Νηπιαγωγών κ τον εμαθα απο κει.Εχω ολα του τα μαθηματα κ είχαμε μαζευτει μια μερα κ απο το Αριστοτέλειο κ καναμε ενα jam στο Βολο κ λεω μηπως είσαι την φάσης αυτής.Περσυ εγινε αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απιστευτο μουσικοπαιδαγωγός ρε μαν.Απιστευτος ανθρωπος.Μακάρι να υπηρχαν κι αλλοι τέτοιοι στο χωρο κ με τετοιο ζήλο για την ερευνα κ το αντικείμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάσαμε αισίως τα 21 άτομα!!! 29 ακόμη.

 

Και ξέχασα να σας πω πως τα αποτελέσματα θα χρησιμοποιηθούν για περαιτέρω έρευνα πάνω στον τομέα των μαθησιακών προβλημάτων στην μουσική και γενικότερα. Τώρα πως θα το κάνουν αυτό μην με ρωτάτε (ένας απλός προπτυχιακός φοιτητής είμαι) αλλά μου είπαν οι καθηγητές στο πανεπιστήμιο ότι θα τους είναι πολύ χρήσιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε w84me μόλις το έκανα και εγώ! (είμαστε κ συνάδελφοι - εγώ σπουδάζω Αθήνα στην ίδια σχολή)

 

Πάτησα βέβαια καταλάθος ένα 2άρι σε ένα 5άρι καθαρό απο τον ενθουσιασμό μου, αλλα δεν πειράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει συνάδελφε οι αποκλίσεις αυτές θα φανούν στο τέλος και δεν θα παρθούν υπόψιν. Δηλαδή αν το 90% εκεί που βαθμολόγησες είχε 5 και το δικό σου είναι 2 θα βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, απ'τον τιτλο καταλαβα οτι θα ειναι κανενα τρελο τεστ που σου ζηταει αν ο ρυθμος ειναι 5/4, 9/8 κλπ!!

 

Φιλε, ειμαι δουλεια, δεσμευομαι να το κανω το απογευμα που θα παω σπιτι. Καλη επιτυχια!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου