Προς το περιεχόμενο

Ανορθογραφα posts


Προτεινόμενες αναρτήσεις

eye, εχεις σκεφτει το ενδεχομενο ολο αυτο το thread  να ειναι ενα κρυφο σχεδιο καποιων μελων για την επανενταξη σου στα κοινα του noiz?

 

Αν είναι, είσαι μέρος του σχεδίου. Σοβαρά τώρα, είναι σαφές ότι διαφωνούμε, αλλά επίσης είναι σαφές ότι είσαι παλαβούλης, διότι ενώ πιστεύεις αυτά που πιστεύεις έχεις προσφέρει στην open-source κοινότητα. Και, ναι μεν με ενδιαφέρει τι λέει κάποιος, αλλά περισσότερο με ενδιαφέρει το τι κάνει.

 

Ε οχι και παλαβουλης ...  υπερβολες... :)  Και εμενα μου αρεσουν i mean οι ακριβες τεχνικα αρτιες Fender, Gibson (ατονικη, greeklish γραφη) αλλα αν squier (βαρειες, διπλα κ, 5 ιωτα) εχω στα χερια μου δεν ειναι οτι δεν θα παιξω και κιθαρα οσο καλυτερα μπορω με αυτην λογω σνομπισμου η θα την καταστρεψω γιατι δεν μου αρεσει το διαθεσιμο εργαλειο... Αλλωστε το αποτελεσμα  is supposed to be in the fingers after all, σωστα?

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 245
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δε σου λεω να το πειραξουμε με το ζορι, λεω να το δουμε ρε παιδι μου μπας και εξυπηρετει να γινουν 42 τα λαμδα (η και 41, i know i am pushing my luck) ...

Το συγκεκριμένο ίσως να εξυπηρετεί. Το ΛΙ (*) και το ΝΙ που χρησιμοποιούνται συνέχεια σε κάποιες περιοχές της Ελλάδας - οπότε και αποτελούν μέρος της γλωσσικής μας παράδοσης - δεν μπορούν να αποτυπωθούν στο γραπτό λόγο.

 

(*)και το Λ της Βόρειας Ελλάδας

 

o Εμπειρίκος (νομίζω) ειχε βρει τη λύση σε αυτό : -gνί και -gλί. (χα εκδικηση)

 

(*) αυτο ολοι ξερουμε οτι γραφεται με 3λ.

 

ΥΓ.Ejiswsi Σροdiger ΚΑΛΗ για απιρόβα8ο πιΓΑdi???

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ.Ejiswsi Σροdiger ΚΑΛΗ για απιρόβα8ο πιΓΑdi???

Gia apirova8o πηgadi leei, aλλα ine moufa otan to σWmatιδιο einai sχετικistikο. Tote leei mono fasi ε3ισwsH Ntirac kai kvaντική 8εwrIA peδίου, alla kai μe Harley BENdon mporeis na kΑνεις τη δοθλειά σoy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Για αναλογικό στυλ reverb έχω πάρει 2 behringer ρηχά πηγαδια και τα δουλευω στέρεο. Δεν ακούγονται σαν πηγάδια αλλά σαν tunnel. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, άστα αυτά Χαριλατρόνιο, αφού σε έχω ξεμπροστιάσει (εδώ: http://www.noiz.gr/index.php?topic=155011.msg189033#msg189033) ότι όταν θες βάθια πας στη μασονική στοά σου για το υπέροχο reverb της. Ποια Μπλιάχρινγκερ και πράσινα άλογα...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ δεν καταλαβαίνω γιατί το Χαριλατρόνιο δεν έχει διαψεύσει τις φήμες για την πραγματική του ταυτότητα:

 

apokalipsi2.jpg

 

Tέτοια σιγή ιχθύος δείχνει ότι δεν είναι μόνο φήμες.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι Χαριλατρόνιο αλλά από ότι βλέπω παραπάνω, σιγόνταρες κι εσύ... Ειλικρινά όμως περίμενες κάτι παραπάνω από τα δυο παρόμοια (και μεγάλα) θρεντ που προϋπήρχαν, και που παρέθεσα από το ποστ no.2 κιόλας; Eίναι κλασσικό ηλίθιο θρεντ ξεχαρμανιάσματος... και παρήλασαν σχεδόν όλοι (ανάμεσά τους κι εγώ, βέβαια).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου