Προς το περιεχόμενο

Περί musicstore και επιστροφής προιόντων...


ex-Smurflord

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μα απο οτι ειπες ο υπαλληλος σου ειπε οτι θα την καλεσει,στειλε του μεϊλ να σου δωσει τα στοιχεια αν δεις και αργει.....(γενικα οι ιδιωτικες εταιρειες κουριερ στην Ελλαδα ειναι επιεικως Γ.Τ.Π.... ::))

 

Το'χω στείλει, κι ακόμα περιμένω την απάντηση... Όσο για τις courrier στην ελλάδα, δεν λες τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω ειχα επιστρεψει (για αλλαγη ομως) μια καμπινα στo Musicstore η UPS ηρθε και μαλιστα γρηγορα και το πηραν πισω και μου εστειλαν αντικαταστασει χωρις να χρεωθω κατι παραπανω. Αυτα οσο αφορα για το αν θα σου τη στειλουν τη UPS για επιστροφη χρηματων δεν εχω καποια εμπειρια.

Email απο τον ελληνα δε θα περιμενα (δε μου ειχε απαντησει παρα για να μου παραπονεθει οτι τον πρηζω οταν δεν τηρουσε τις ημερομηνιες :P) ... εγω ειχα δωρεαν διεθνεις κλησεις και τον επρηζα για να μου στειλει τα πραγματα... (η αλλαγη της καμπινας οπως και η πρωτη αποστολη αργησε αρκετα)

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Email απο τον ελληνα δε θα περιμενα (δε μου ειχε απαντησει παρα για να μου παραπονεθει οτι τον πρηζω οταν δεν τηρουσε τις ημερομηνιες :P) ... εγω ειχα δωρεαν διεθνεις κλησεις και τον επρηζα για να μου στειλει τα πραγματα... (η αλλαγη της καμπινας οπως και η πρωτη αποστολη αργησε αρκετα)

 

Eνοειται πως ο Ελληνας δεν απανταει ποτε στα e - mail  και δεν ξερω γιατι... εχω στιλει πολλες φορες και δεν απαντησε ποτε....

 

Αν παρεις τηλεφωνο...το σηκωνει ο Ελληνας....ή κανενας Γερμαναρας..?? :P

Rock..Dust..Light..Star

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου απάντησε, αλλά άκρη δεν βγάζεις με τίποτα και με κανέναν. Θα τα κρατήσω τελικά, και θα φτιάξω το μπάσσο μόνος μου... Τσάμπα μπέρδεμα.  >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μπασο αμα εχει προβλημα γιατι δε το επιστρεφεις για αλλαγη και κρατα τα αλλα... μεταφορικα δε θα πληρωσεις ετσι.

Θα του πεις σε κανενα τηλ η σε email τι προβλημα εχει...θα σου στειλει τη UPS και μετα θα σου στειλουν αλλο...

Αν παρεις τηλεφωνο...το σηκωνει ο Ελληνας....ή κανενας Γερμαναρας..?? :P

 

Ο ελληνας οταν ειναι εκει διαθεσιμος (συνηθως ειναι) αλλιως γερμαναρας...

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου