Προς το περιεχόμενο

Θέλω μία κιθάρα για όλα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για μένα βαλε τη κιθάρα στον ώμο & πήγαινε από μαγαζί σε μαγαζί για να δεις & να ξεκαθαρίσεις αν ένας ενισχυτης μπορεί να σε σώσει,αν τελικά σε σώσει τότε απλά ξεκινάς από αγορά ενίσχυτη.αν δεν είναι θέμα ενισχυτη τότε κοιτάς αν σε καλύπτει η γεωμετρία της κιθάρας σου & ξεκινάς πειραματισμούς με μαγνητες κτλ μήπως & καταλήξεις να πλησιάσεις το αποτέλεσμα που θες...αν δεν σε καλύπτει πλήρως η γεωμετρία της & ζητάς κάτι πιο ποιοτικό τότε πας στην αναζήτηση κιθάρας,Σ'αυτή τη περίπτωση αντί να κουβαλάς τη κιθάρα σου στον ώμο κουβαλάς τον ενισχυτη σου (καταλαβαίνεις τη εννοώ) & πάλι παίρνεις σβάρνα τα μαγαζιά & ψάχνοντας στο φόρουμ εδώ για προτάσεις μιας και υπάρχουν παρά πολλά θέματα πάνω Σ'αυτό.για μένα αυτή είναι η σειρά.ότι & να κανείς αν τα χιλιάρικα στις τσέπες σου δεν ρέουν άφθονα δηλαδή δεν έχεις τη δυνατότητα να πας σε κάτι ακριβό αλλά σίγουρη λύση τότε μη βιαστείς γιατί θα σκόνταψεις,απλά υπομονή & ψάχνοντας κάτι θα βρεις σε best value for money.κανένα ποστ εδώ δεν μπορεί να αντικαταστήσει τα αυτιά σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για την ώρα, αν εξαιρέσεις αναλαμπές τύπου Μαριάνα και QOTSA, η φάση θυμίζει ΚΨΜ όπως έλεγε και ο synthakias.  :P :P

 

Καλα, εγω σας το λεω, ο καιρος γαρ εγγυς..Εσεις μη με ακουτε.. 2 γυναικες μεσα σε 6 μηνες, γυναικες κερδιζουν κληρωσεις... Σε λιγο θα γινει η κοτσα μοντουλεητορ και θα φερει και τις φιλες της στο φορουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, εγω σας το λεω, ο καιρος γαρ εγγυς..Εσεις μη με ακουτε.. 2 γυναικες μεσα σε 6 μηνες, γυναικες κερδιζουν κληρωσεις... Σε λιγο θα γινει η κοτσα μοντουλεητορ και θα φερει και τις φιλες της στο φορουμ.

Φιλε σε παρακαλω αυτη η φωτο που χεις βαλει avatar ειναι δικη μου.... βγαλτην τωρα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε σε παρακαλω αυτη η φωτο που χεις βαλει avatar ειναι δικη μου.... βγαλτην τωρα.

 

Έλα, μην αρπάζεσαι...κι εσύ έχεις βάλει ξένη φωτό για avatar (και δη αντρική). ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα, μην αρπάζεσαι...κι εσύ έχεις βάλει ξένη φωτό για avatar (και δη αντρική). ;)

Ναι, την οποια μου εστειλε ο ιδιος, αρα ειχα παρει την αδεια του! σωστα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου