Προς το περιεχόμενο

cold outside... και ας ειναι ακομα καλοκαιρι!


kosmasepsilon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειπα να ασχοληθω με κατι περαν των συνηθισμενων 4/4 που κανω, θα ηθελα να σχολιασετε για να το καλυτερεψω αν γινεται.

 

thanks!!

 

http://rapidshare.com/files/136983629/Cold_Outside.mp3

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσε πολυ. Ειχε αρχη μεση και τελος, ευπεπτη μελωδια, ωραιο βασικο θεμα. Το μονο που θα ηθελα ειναι πιο φυσικους ηχους στο drum pattern

την πάτησα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχε, ευχαριστω για την απαντηση σου, περιμενω να δω τι εχουνε να πουνε και αλλοι. ειναι γεγονος οτι με φυσικα ντραμς θα ακουγεται καλυτερα. i'll try it :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yeap, παει καιρος απο τοτε  ;D

μην κατεβαζεις αυτο, ανεβαζω νεο version, με πιο φυσικα ντραμς και λιγο παραπανω σκαλισμα στο κομματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://rapidshare.com/files/137085496/Kosmas_Epsilon_-_Cold_Outside.mp3

 

sorry, εδω ειναι το τελευταιο mixdown. περισσοτερα σχολια/προτασεις καλοδεχουμενα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεχνικα πραγματα μην περιμενεις απο μενα, γιατι δεν ειμαι και τοσο καλος. ;D ;D ;D

 

Σαν απλος ακροατης ομως θα σου πω, οτι με κουρασε λιγο το κομματι σου.Ηταν μεγαλο και η αναπτυξη δεν ηταν και τοσο ελκυστικη θα ελεγα. ::) ::) ::)

 

Ο ηχος που εμοιαζε σαν σιταρ, εμενα τουλαχιστον με εκνευριζε και μου ακουγοταν τελειως  ....ασχετο.Γνωμες. :P :P :P.

 

Παντως για να πω την αληθεια,το ακουσα δυο φορες( σπανιο πραγμα για μενα) για να μην γραψω πραγματα που σε αδικησουν.

 

Αλλα δυστυχως,παλι τα ιδια θα ελεγα. ;) ;)

 

Παντα φιλικα και καλη συνεχεια.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε γενικές γραμμές το κομμάτι είναι πολύ καλό,

 

ωστόσο,γνώμη μου είναι ότι επειδή το baseline είναι σπινταριστό θα πρέπει να ακουλουθήσει στο ίδιο ύφος ο ρυθμός,+ ότι δεν του πάνε τα φυσικά ντράμς,,θέλει ηλεκτρονικουρες για να δέσει ,κ σε δεκαταεκτα,νομίζω,αλλιώς δοκίμασε να κανεις σε όγδοα το baseline..

θέλει λίγο απελευθέρωμα ,ακούγεται συμμαζεμένο.

 

με σεβασμο στον καταναλωτή, :P

(ασχετο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου