Προς το περιεχόμενο

Η κορυφή έχει όνομα


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πρέπει να το`χω λιώσει το κομμάτι τρείς μέρες τώρα,

 

ο τζόνυ ο ηλεκτρονικός,έγινε ρομαντικός..

 

:P

 

Μπράβο ρε giannis που το παραδέχεσαι... και εγώ έχω σαπίσει να το ακούω... μη κοιτάς που κάνουν τους σκληρούς οι άλλοι, έπρεπε να είχαν το μωράκι να τους γελάει έτσι απέναντι και θα τραγουδάγανε τη.. μακαρένα από τη χαρά τους.

 

Πάμε τώρα για ΤΟ κουίζ:

 

Πως λένε αυτή τη κούκλα στο βίντεο;

Σας προειδοποιώ ότι θα τα παίξετε για να βρείτε το όνομά της (με πιθανή εξαίρεση τον ταλαντούχο στο search ελ-εβλαντόρ). Εμένα μου πήρε μία εβδομάδα, αλλά δε μπορούσα να το αφήσω έτσι...

 

;)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμα ειναι καμμια γνωστη να το ψαξουμε, αλλα αμα ειναι καμμια Σουλα Καραμπεσινη τι να ψαξουμε να βρουμε ρε?

 

Σημ. Το κομματι το γνωριζω ΠΟΛΥ καλα γιατι το χορευαμε παλια στα παρτις με τα γκομενακια στα σκοτεινα. Κομματαρα (γιατι δεν εξεφρασα αποψη πριν)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμα ειναι καμμια γνωστη να το ψαξουμε, αλλα αμα ειναι καμμια Σουλα Καραμπεσινη τι να ψαξουμε να βρουμε ρε?

 

Είναι θέμα αρχής. Προσωπικά δεν ανέχομαι να μη ξέρω το όνομα μίας τέτοιας κοπέλας.

 

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε giannis που το παραδέχεσαι... και εγώ έχω σαπίσει να το ακούω... μη κοιτάς που κάνουν τους σκληρούς οι άλλοι, έπρεπε να είχαν το μωράκι να τους γελάει έτσι απέναντι και θα τραγουδάγανε τη.. μακαρένα από τη χαρά τους.

 

Πάμε τώρα για ΤΟ κουίζ:

 

Πως λένε αυτή τη κούκλα στο βίντεο;

Σας προειδοποιώ ότι θα τα παίξετε για να βρείτε το όνομά της (με πιθανή εξαίρεση τον ταλαντούχο στο search ελ-εβλαντόρ). Εμένα μου πήρε μία εβδομάδα, αλλά δε μπορούσα να το αφήσω έτσι...

 

;)

 

το σωστό να λέγεται,λατρεύω αυτές τις εποχές,είναι ενα απο τα είδη που γουστάρω +θα γούσταρα να το ζώ,φαντάζεσαι αυτο το ντουέτο με Ντέμη,και Βίκυ Λέανδρος??θα απογειωνόταν...

Βέβαια ο τύπος έχει κορυφαία φωνή (του ταιριάζει αφάνταστα,χωρίς υπερβολές),η κοπελίτσα πρέπει να είναι γύρω στα δεκαεπτά,χαμογελάει κ κουνιέται,και ξανά και ξανά,το ψάχνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τυπος παντως εχει φωναρα α λα Tom Jones. Η κοπελιτσα παλι οχι, αλλα κατι θα την βαζαμε να κανει κι αυτην  :)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα με κάνετε να ψάξω το δισκάκι για να δ'ω τι γράφει πάνω.....

Λοιπόν ο δίσκος είναι CBS και το έτος 1979.....

βλέπουμε λοιπόν.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλιόπαιδα, θα με κάνετε να σας βάλω κι εγώ κουίζ σε καψουροsong και θα ψάχνεστε......

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου