Προς το περιεχόμενο

Η κορυφή έχει όνομα


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παλιόπαιδα, θα με κάνετε να σας βάλω κι εγώ κουίζ σε καψουροsong και θα ψάχνεστε......

 

Άστα αυτά, έχεις τάξει δισκάκι (1973-74 είναι). Μόλις εμφανίσεις δισκάκι, θα δικαιούσαι να βάλεις κουίζ.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κι όμως υπάρχει - και είναι και πολύ επικίνδυνος αν ο τύπος γυρίσει απότομα και είσαι δίπλα του :P

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε τώρα για ΤΟ κουίζ:

 

Πως λένε αυτή τη κούκλα στο βίντεο;

 

Δεν είναι η Stella Maessen;

 

Από Wikipedia:

In 1973, the little sisters Maessen moved to Belgium. There Stella started as a context singer at Sharif Dean, who a number obtained 1 hit with the love ballad do You Love me.

 

Σας προειδοποιώ ότι θα τα παίξετε για να βρείτε το όνομά της (με πιθανή εξαίρεση τον ταλαντούχο στο search ελ-εβλαντόρ). Εμένα μου πήρε μία εβδομάδα, αλλά δε μπορούσα να το αφήσω έτσι...

 

1'.

κομμάτι από κέικ. ;)

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι η Stella Maessen;

 

Ουόχι...

 

http://eurosongcontest.multiforos.es/viewtopic.php?t=337

 

Τα αδέρφια Maessen, έχουν επίσης άξιους εκπροσώπους, αλλά δεν είναι αυτή.

 

Κομάτι από κέϊκ...;;;;

Τσ, τσ, τσ.......

 

:) :) :) :) :)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομάτι από κέϊκ...;;;;

Τσ, τσ, τσ.......

 

Και μόνο που είπες εσύ ότι δυσκολεύτηκες στο search, παραξενεύτηκα που "το βρήκα" τόσο γρήγορα.

 

Σύμφωνα με το λινκ που έδωσα (και με ό,τι διάβασα σε κάποια blog), η Stella Maessen τραγουδάει σε αυτό.

Εκτός κι αν είναι άλλη η κοπέλα που τραγουδάει και άλλη αυτή που παίζει στο βίντεο (με Ζερό, πάντα ρούχο καθαρό  ;D).

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός κι αν είναι άλλη η κοπέλα που τραγουδάει και άλλη αυτή που παίζει στο βίντεο (με Ζερό, πάντα ρούχο καθαρό  ;D).

 

Χμμμ, αυτό δεν το είχα σκεφτεί. Εγώ από την αρχή έψαχνα αυτή που είναι στο βίντεο, οπότε μπορεί να έχεις δίκηο.

 

Μπορούμε βέβαια να πάμε και στο ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ κουίζ: ποια είναι αυτή που χορεύει με τον ψυχάκια στην άκρη του βίντεο....

 

ΧΑχαχαχαχαχαχαχα................

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ, αυτό δεν το είχα σκεφτεί. Εγώ από την αρχή έψαχνα αυτή που είναι στο βίντεο, οπότε μπορεί να έχεις δίκηο.

 

Κι εγώ έτσι το έψαξα εξαρχής (διότι είχα την υποψία ότι αυτή που τραγουδάει στ' αλήθεια μπορεί να είναι ακόμα κι ο μουστάκιας που τρώει το γαρύφαλλο), αλλά "παντού" την αναφέρουν (έχοντας link το βίντεο) ως Stella Maessen. (και τα σχόλια στο youtube, που κοιτάζω τώρα, αυτήν αναφέρουν).

 

Μπορούμε βέβαια να πάμε και στο ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ κουίζ: ποια είναι αυτή που χορεύει με τον ψυχάκια στην άκρη του βίντεο....

 

Αυτή, απλά, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.

Είναι επινόηση των Αμερικάνων.

 

edit:

Μέσα στα σχόλια του youtube (αγγλικά, ισπανικά κλπ) έγραψε κι ένας έλληνας:

"Ola ta lefta. Me dyo stixakia ta eipe ola o typos."

 

χαχαχαχαχαχααχα

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστα αυτά, έχεις τάξει δισκάκι (1973-74 είναι). Μόλις εμφανίσεις δισκάκι, θα δικαιούσαι να βάλεις κουίζ.

 

 

Για πρώτη φάση πάρτο

http://rapidshare.com/files/144133158/Do_you_love_me.mp3

Και αύριο που θα κατέβω στον HeartFM θα το βγάλω φωτό και θα στο στείλω.... Υπάρχει και σε δεύτερη εκτέλεση αλλά δεν μου αρέσει (αν και την έχω).

 

 

http://www.seatnet.gr/forum/viewtopic.php?t=1585&postdays=0&postorder=asc&start=120

 

Κοίτα πότε και τι έγραψα σε αυτό το φορουμ....

Κι όμως..... μ@μwto λες να γέρασα???

 

 

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου