Προς το περιεχόμενο

hollow body lovers


pascal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι μεταχειρισμένη, μοντέλο του 1992. Την πήρα από την αγγελία ενός Γάλλου σ' αυτό το site: www.zikinf.com. Για όσους ξέρουν ελάχιστα γαλλικά, αξίζει μια ματιά. Πολλές αγγελίες για μεταχειρισμένα.

Το site το ξέρω. Γενικά θέλει πολύ ψάξιμο, παρακολούθηση και τύχη για να βρεις κάτι σε καλή τιμή. Εσύ μια φορά, καλά τα κατάφερες. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω 2 σχόλια εντελώς καλοπροέραιτα χωρίς να θέλω να γίνω κακός...

 

1) Ο ήχος σου είναι κάπως μουντός για τα γούστα μου και πολύ "πίσω" λόγω delay/reverb.

 

2) Όσον αφορά αυτά που παίζεις, μου ακούγεσαι πιο πολύ σαν να μελετάς αυτοσχεδιάζοντας, παρά σαν να θες να μας δώσεις κάτι σαφές (μια φράση, μια ιδέα, κάτι εν πάσει περιπτώσει να μας μείνει στο μυαλό).

 

Το 1ο σχόλιο αναιρείται, αν ο τελικός σου σκοπός σου ήταν να κάνεις αυτό που λέω στο 2ο σχόλιο και μόνο: να μας παρουσιάσεις μια συνθετική σου ιδέα.

Αντίστροφα, το 2ο σχόλιο αναιρείται, αν ο σκοπός σου ήταν μόνο να μας δείξεις πώς ακούγεται η Heritage (σχόλιο 1), δεδομένου του τίτλου που έχεις στο thread.

 

Θα συμφωνησω κ με τους 2 και να πω οτι καπου εισαι ξεκούρδιστος ή μου φαίνεται?

 

Προσπαθησε να αφήνεις κ κενα μεσα στο σολο κ να εχεις πιο μικρες φρασούλες με επαναλαμβανομενες νοτες για να μένει στο κεφαλι αυτο που παιζεις.

 

+2112

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@spy:Τυχερός ήμουν, πράγματι. Πρώτον γιατί την πρόλαβα και δεύτερον γιατί ο τύπος την είχε πάρει κι' αυτός φθηνά από αμέρικα και δεν θέλησε να τη βαρέσει κατακέφαλα και να βγάλει κέρδος.

@trigga: Σωστότατη τιμή.

@blueslick: Σ' ευχαριστώ που το άκουσες!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου