Προς το περιεχόμενο

My CustomSHop


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία!

 

Αν θες να δεις μια ιδέα με Giger που είχε πραγματοποιηθεί με δυο μοντέλα της Ibanez σαν limited edition, κοίτα εδώ: http://www.ibanez.com/features/hrgiger (είχαν φτιαχτεί δυο μοντέλα, εδώ παρουσιάζεται μόνο το ένα).

 

Πρόσεξε μόνο μην σου στείλει και καμιά μήνυση γιατί τους παραγωγούς των Αlien τους χόρευε στο ταψί στα δικαστήρια...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν θες να δεις μια ιδέα με Giger που είχε πραγματοποιηθεί με δυο μοντέλα της Ibanez σαν limited edition, κοίτα εδώ: http://www.ibanez.com/features/hrgiger (είχαν φτιαχτεί δυο μοντέλα, εδώ παρουσιάζεται μόνο το ένα).

Πρόσεξε μόνο μην σου στείλει και καμιά μήνυση γιατί τους παραγωγούς των Αlien τους χόρευε στο ταψί στα δικαστήρια...[/size]

Thanks man, τα μοντέλα της Ibanez και τα γνωρίζω και τα έχω δεί από κοντά. Μπορώ να σου πώ ότι μου φάνηκαν μέτρια μπροστά στο δείγμα που έχω ήδη φτιάξει. Όσο για την μήνυση, το συγκεκριμένο μοντέλο θα το φτιάξω για την πάρτη μου δεν πρόκειται να το αναπαράγω ή να το εμπορευτώ.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συγχαρητήρια μου

 

α) Για την καινούρια ιδέα

β) Για την μεθοδική και επαγγελματική υλοποίηση

γ) Για την σωστή (από πολλές απόψεις) παρουσίαση και προώθηση της διεργασίας και εργαστηρίου (επιμελώς αποφεύγεται η λέξη επιχείρησης)

δ) Για το διαφαινόμενο ύφος και ευγένεια

 

Ένας καλός ;) πελάτης........

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marathon,

σουπερ εξτρα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ που τελικα τα καταφερες και υλοποιησες αυτο που ειχες εδω και πολυ καιρο στο μυαλο. Σε ευχαριστω για την εμπιστοσυνη και για την εκμυστηρευση πριν απο αρκετους μηνες

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συγχαρητήρια μου

β) Για την μεθοδική και επαγγελματική υλοποίηση

γ) Για την σωστή (από πολλές απόψεις) παρουσίαση και προώθηση της διεργασίας και εργαστηρίου (επιμελώς αποφεύγεται η λέξη επιχείρησης)

Thanks man

Για το πρώτο...όσο μεθοδική και επαγγελματική έιναι η υλοποίηση ατυχώα ακόμα παραμένει χειροποίηση και υπόκειται στους νόμους του Merphy...

Για το δεύτερο, προφανώς και δεν είναι επιχείρηση, τη πλάκα μου κάνω (βέβαια εάν πέσουν 20 παραγγελλίες...δεν ξέρω τι θα κάνων)lol

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε marathon,

 

καταπληκτική προσπάθεια/επιμονή, καταπληκτικό site (καλό το hosting  ;), καθε ευχή ... όσο για τα τσίπουρα εδώ είμαστε !  ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στα ειπα και κατ' ιδιαν, να μην τα ξαναλεμε. Καλη επιτυχια και προπαντων...καλη τυχη.

 

(οσο για τους μαγνητες, και εγω ελπιζω να δουλευουν. ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου