Προς το περιεχόμενο

My CustomSHop


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αν και τα εχουμε πει "κατ' ιδιαν", για μια ακομη φορα ΜΠΡΑΒΟ για την υλοποιηση του ονειρου σου!

 

Και θελω να σε ευχαριστησω δημοσια που μου εμπιστευτηκες το "μυστικο" οσο ακομα ηταν εν εξελιξει.

 

Περιττο να σου πω οτι απο τοτε που μου το αποκαλυψες εχω στην ακρη του μυαλου μου οτι πρεπει να βρω ΤΟ σχεδιο που θα το κανουμε καποια φορα...  ;)

 

και παλι ΕΥΓΕ και παντα τετοια!!!  :)

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε με το καλο και στην Αθηνα !!!

Σου ευχομαι καλη επιτυχια !!!

 

TΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...  Στην ηλικία των 3, επιτυχία είναι να μην κατουράς το βρακί σου. ... Στην ηλικία των 18, επιτυχία είναι να έχεις δίπλωμα οδήγησης.  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιττο να σου πω οτι απο τοτε που μου το αποκαλυψες εχω στην ακρη του μυαλου μου οτι πρεπει να βρω ΤΟ σχεδιο που θα το κανουμε καποια φορα...  ;)

Μόλις φτιάξω τη τρίτη κιθάρα (την Giger)...θα πάρετε μπρός όλοι!. Ακόμα και εγώ που έχω δεί την εξέλιξη της συγκεκριμένης ψηφιακής τεχνολογίας από τη πρώτη μέρα της στη Ελλάδα, δεν παύω να εντυπωσιάζομαι με τα αποτελέσματα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις δικά σου σχέδια σε στυλ Giger ή αντιγράφεις τα original;

Ο Giger δεν αντιγράφεται...αλλά εδώ μπορείς να δείς δικά μου

http://www.customshop.gr/gallery.html

ή εδώ http://www.customshop.gr/aboutme.html στο My Art

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω τα μπραβο μου και εγω και δημοσιως!

by the way ακουσα οτι εχεις αρχισει και πειραματιζεσαι με εναν γειτονα (Αγ. Παρ.) κιθαρο-εργαστηριουχο. Αμα σε φερνει ο δρομος προς εδω, πες ρε...

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..........Οι κιθάρες θα παρουσιαστούν στο επόμενο Noiz περίπτερο (όταν γίνει) και επειδή έχω ένα πάρε-δώσε με τη Λάρισα (λόγω πανεπιστημίου υιού) και στους Λαρισαίους-Βολιώτες-Γιάννενα), όταν κεράσουν απ' αυτά τα τσίπουρα-ούζα που είδαμε στις φωτογραφίες...

Περιμένω τις εντυπώσεις σας...

 

Παρών ο ένας Βολιώτης (με υλικό έτοιμο για εμπνευση) και τα τσίπουρα δικά μου.

Καλές δουλειές.....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια για το όλο επιχείρημα!Δε βλέπουμε συχνα τέτοιες πρωτοβουλιες στην Ελλάδα, οπότε κάθε κίνηση, ειδικά όταν φαίνεται όντως καλοδουλεμένη (όπως πχ η δική σου, με ωραιότατο site, πλήρεις πληροφορίες κλπ) είναι καλοδεχούμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου