Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στέλνεις στο contact του Thomann και στον τίτλο βάζεις "for Mr Angelopoulos"

το εχω ηδη κανει..

αν εχεις το μαιλ θα βοηθουσε περισσοτερο

deja vu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω ηδη κανει..

αν εχεις το μαιλ θα βοηθουσε περισσοτερο

Δεν τον παιρνεις ενα τηλεφωνακι να μη αργεις κι αλλο?

 

0049-9546-9223-538

 

Αν το σηκωσει η γραμματεας του, ζητα τον στα αγγλικα και μετα μιλα ελληνικα μαζι του να τελειωνεις  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τον παιρνεις ενα τηλεφωνακι να μη αργεις κι αλλο?

 

Αν το σηκωσει η γραμματεας του, ζητα τον στα αγγλικα και μετα μιλα ελληνικα μαζι του να τελειωνεις  ;)

αν δε  βρω το μαιλ του  αυτο θα κάνω γιατί έχει καμια βδομάδα που επικοινώνησα και δε έχω λάβει απάντηση.. το περίεργο είναι ότι συνήθως απαντάει μέσα σε 3-4 ώρες! 

deja vu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δε  βρω το μαιλ του  αυτο θα κάνω γιατί έχει καμια βδομάδα που επικοινώνησα και δε έχω λάβει απάντηση.. το περίεργο είναι ότι συνήθως απαντάει μέσα σε 3-4 ώρες! 

Ναι, δεν μπορω να καταλαβω τι επαγγελματικη σταση ειναι αυτη. Εμενα η γκομενα στο τηλεφωνο δεν με αφηνε να μιλησω μου λεει μαλιστα σε καποια φαση θα σου πω αυτα and then I'm gonna put the phone down! Οτι ναναι!

 

Με το δικο μου θεμα ελπιζω να εχουμε αισιο τελος αυριο, ας γνωριζουν ολοι πως το Thomann απο οτι φαινεται συνεργαζεται με ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΕΛΤΑ και οχι με το κανονικο ΕΛΤΑ!

Χρησιμο ειναι να υπαρχει κ το τηλεφωνο τους, 2106829839 εγω εκει εβγαλα ακρη!

fuck you you fucking fuck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα,

εγω ειχα κανει προσφατα μια παραγγελια απο Thomann (κιθαρα κ ενισχυτη) και ηρθαν κ τα δυο σε 5 μερες. Μου τα εφερε στην πορτα η UPS κ οχι τα ΕΛΤΑ (η οπως αλλιως τα λενε).Για παρε λοιπον τηλεφωνο τον Αγγελοπουλο στις 10.35 που μολις 8α εχει μπει στο γραφειο του(χεχε μονο ετσι 8α τα καταφερεις να μιλησεις μαζι του) κ ρωτα τον ο,τι απορια εχεις.Α, checkαρε μηπως σου ειχαν φερει τιποτα κ ετυχε να μην εισαι σπιτι..  :)

 

 

ΥΓ:και μενα δν ηταν διαθεσιμος ο ενισχυτης κ χρειαστηκαν +2-3 μερες.

SG, riffs, harmonics κ ξερο ψωμι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

ΥΓ:και μενα δν ηταν διαθεσιμος ο ενισχυτης κ χρειαστηκαν +2-3 μερες.

 

Άρα ήρθε μια μέρα πριν την παραγγελία. Μπράβο οι Γερμανοί ;D ;D ;D ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου