Προς το περιεχόμενο

Γαργαλήματος συνέχεια...


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτάμε παραέξω..τουλάχιστον αυτό σκοπεύουμε να κάνουμε!

 

Να το κάνετε, να το κάνετε και ΓΡΗΓΟΡΑ μαλιστα! :)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πάντως οφείλω να σου πω ότι μαρεσει παρα πολύ η ατμόσφαιρα τις μουσικής σου και ο τρόπος που εxεις συνδυάσει διαφορετικούς ρυθμούς και μουσικές...το sober Sun απλά είναι παρα πολύ καλο κομμάτι και ότι άλλο άκουσα από εσένα.....με λίγα λόγια σοβαρά στο λέω ότι αν  έβγαινε δίσκος με τέτοια κομμάτια από εσένα εγώ θα τον έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκέψη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο, πολυ καλο!!!

Θα πω τις παρατηρησεις μου αν ενδιαφερουν.

Στην εισαγωγη ειναι αρκετα busy τα παιξιματα (αν και ενδιαφεροντα) και πεφτουν οι κιθαρες η μια πανω στην αλλη και απο θεμα μιξης και απο θεμα μουσικης, ισως καποια εξυπνη αφαιρεση απο λιγες νοτες απο τη κεθα κιθαρα θα καθαριζε το τοπιο.

Οσο παει το κομματι καλυτερευει, η γεφυρα ειναι πολυ καλη και ειναι παραδειγμα για τη νοοτροπια που ελεγα να ακολουθουσες και στην εισαγωγη.

Μπραβο και παλι, καλη συνεχεια.

 

ΥΓ τι θα αλλαζες απο τον εξοπλισμο ηχογραφησης (καρτες κλπ) και με τι θα το αντικαθιστουσες, και τι δεν θα αλλαζες και σκεφτεσαι οτι αξιζει τα λεφτα του και ειναι αρκετο για τη δουλεια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομμάτι είναι πανέμορφο και άψογο! Εγώ το μόνο που ίσως πιστέυω οτι χτυπήσει σε κάποιον είναι το πόσες φορές ακούγεται το ρεφραιν, ή η διάρκεια του κομματιού με τη συγκεκριμένη δομή. Και πάλι εξαρτάται σαν τι κομμάτι θα το δεις, μπορεί να μείνει ως έχει και να κάνεις και ένα radio edit απλούστερο/μικρότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks again!

 

 

ΥΓ τι θα αλλαζες απο τον εξοπλισμο ηχογραφησης (καρτες κλπ) και με τι θα το αντικαθιστουσες, και τι δεν θα αλλαζες και σκεφτεσαι οτι αξιζει τα λεφτα του και ειναι αρκετο για τη δουλεια σου.

 

Εεεεε τι budget μου διαθέτεις? ;D ;D Βασικά ανάλογα πάνε αυτά! Όσα περισσότερα έχεις, τόσο καλύτερα πράματα αγοράζεις....δε νομίζω ότι μπορούμε να καταλήξουμε! Αν είχα πάαααρα πολλά λεφτά σίγουρα θα έπαιρνα πιο επαγγελματική κάρτα ήχου (RME ή καμμιά Portico), μονιτοράκια 10ιντσα, κανα Neumann, λαμπάτο ενισχυτή κλπ κλπ...Βασικά ό,τι έχω για τα λεφτά που έχω δώσει προσωρινά με καλύπτει και με το ίδιο μπάτζετ πάλι τα ίδια θα έπαιρνα...

 

 

Don_Pasquale, delta66 σας ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις..αν και δεν πολυσυμπαθώ τα radio edits  ;D

OlvaR με τιμά ιδιαίτερα το σχολιό σου... :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή ενορχήστρωση και παραγωγή.Γενικά δεν ακούω πολύ πλέον αυτό το στυλ μουσικής,αλλά στο είδος του είναι πολύ δυνατό κομμάτι.Προσπάθησε/στε να το κάνετε λίγο πιο μικρό σε διάρκεια γιατί είναι λίγο δύσκολο να το ακολουθήσω..Το "κακό" είναι οτι δεν μου άφησε

κάτι για να το θυμάμαι μετά απο 2 ακροάσεις..if ya know what i mean. :)

Γενικά ...Μπράβο! Κάλλιστη συνέχεια και οπωσδήποτε εκτός Ελλάδας!Για το καλό σας  :-*

 

peace

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απ'αυτό το clip...αισθάνομαι λιγότερο μόνος. 8)

 

Αρτιότατη προσπάθεια. Δεν μπαίνω καν στον κόπο να σχολιάσω ανθυπολεπτομέρειες. ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου