Προς το περιεχόμενο

λάμπες ... μαγνήτες ... fender .... vintage ... πωπω...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αντιθεση με σας που εχετε ενα ασπρομαυρο τοπιο απλά αλλάζει σε αναλογικο-ψηφιακό και με ουρα-τοίχου.Λίγες επιλογες.

Εδώ νέε μου...δεν έχεις δίκαιο. Για να μαθαίνεις

http://www.youtube.com/watch?v=oGg-rZ0c9Uo

και αυτό...γιατί μ αρέσει

http://www.youtube.com/watch?v=QGbxlAVZlAw&feature=related

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εάν ψαξεις λίγο τη συγκεκριμένη συναυλία(Τοκυο 72-73?) μέχρι Μοog με τρέμολο παίχει ο άπαικτος

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα πώ ότι συμφωνώ απόλυτα μαζί σου?....

 

Φυσικά και να συμφωνήσεις...Βασικά πίστευα ότι διατυπώνω ''αιρετική'' άποψη αλλά βλέπω ότι δεν απέχουμε πολύ....

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Φυσικά και να συμφωνήσεις...Βασικά πίστευα ότι διατυπώνω ''αιρετική'' άποψη αλλά βλέπω ότι δεν απέχουμε πολύ....

Μα γιατί, εγώ διαφωνώ;

 

Πόσο μάλλον που οι πιο πολλές αγγελίες είναι με θέμα "Η ΣΟΥΠΕΡ ΕΥΚΑΙΡΙΑ", και άντε να την ανοίξεις να δεις αν κέρδισες ταξίδι για 2 στην Κολοπετινίτσα...

 

Ή τα θεόρατα θρέντς με 2-3 σελίδες (υπερβολή λιγάκη), που έχει κάνει μόνο ένας ποστ και παει:

 

"Πουλάω το παρακάτω: μπλαχ μπλαχ"

2" Up"

3 "UP"

4 "UP"

κλπ...  :P

 

Συλέκτες πιάνου, παίζουν και παραπαίζουν, απλά δεν κάνουν πλακάκια στο Ιντερνετ. Δεν αγοράζεις πιάνο με $50,000 μέσω το Ιντερνετ, ή μετα απο συμβουλή. Ενώ ένα πεταλάκι (να μια λέξη που ξέχασα), το παραγοράζεις. Ή οχι;

 

Κατα τα άλλα, να πω οτι σε σελίδα (φόρα) για πιάνο, πράγματι υπάρχει ένα φορουμ για πιάνο, αλλα δε γίνεται εκεί ο χαμός. Στο ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ γίνεται. chopin, Rachmaninov, Chopin, Rachmaninov.  :-X

 

ΑΑαααα. και ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ το Νοιζ. Γουστάρω που είμαι εδώ, έτσι; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Προτείνω να φτιάξουμε έναν θυματρικό πίνακα στο "Περί Ανέμων...." η οποία θα λέγεται "Οι δύσκολες μέρες του μήνα". Ο κάθε χρήστης θα μπορεί να γράφει τον καημό του εκεί αλλά όχι για πάνω από 3-4 μέρες το μήνα. (Θα το παμε με μήνες).

Όποιος το τραβάει πέραν των 5 ημερών, το θέμα του θα μεταφέρεται σε υπο-θυγατρικό πίνακα ο οποίος θα λέγεται "Περνάω κλιμακτήριο, λυπηθείτε με", και όλοι μαζί θα δείχνουμε τη συμπαράστασή μας.  :)

 

Ελπίζω να αντιλαμβάνεστε ότι κάνω χιούμορ.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατί, εγώ διαφωνώ;

 

Όχι φυσικά ;)...Απλά στην αρχή εξεφράσθη (δική μου λέξη) ένα παράπονο...

 

Προτείνω να φτιάξουμε έναν θυματρικό πίνακα στο "Περί Ανέμων...." η οποία θα λέγεται "Οι δύσκολες μέρες του μήνα". Ο κάθε χρήστης θα μπορεί να γράφει τον καημό του εκεί αλλά όχι για πάνω από 3-4 μέρες το μήνα. (Θα το παμε με μήνες).

Όποιος το τραβάει πέραν των 5 ημερών, το θέμα του θα μεταφέρεται σε υπο-θυγατρικό πίνακα ο οποίος θα λέγεται "Περνάω κλιμακτήριο, λυπηθείτε με", και όλοι μαζί θα δείχνουμε τη συμπαράστασή μας.  :)

 

Ελπίζω να αντιλαμβάνεστε ότι κάνω χιούμορ.  :)

 

Έγραψες και πάλι!@ :) 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριλατέρ, τα καμένα θέματα που στρώνουν στην πορεία φαντάζομαι θα πάνε στην κατηγορία "τι κι αν μου 'ρθε η περίοδος, υπάρχει κι άλλη δίοδος", ε;

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου