Προς το περιεχόμενο

Song No.2


Yannis Methenitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ότι δεν είναι original σύνθεση αλλά συρραφή όπως είπες, δεν σημαίνει ότι το αποτέλεσμα είναι λιγότερο εύηχο ή μικρότερης αξίας. Εγώ νομίζω ότι είναι από τις πιο δημιουργικές βάσεις για το νέο κομμάτι. ¶λλωστε, το ότι κατέφυγες σε αυτή τη λύση ώστε να μην καθυστερεί το project είναι ανθρώπινο και κατανοητό και δεν χαλάει σε καμία περίπτωση την αυθεντικότητα του πράγματος... :)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μολις ακουσα τα τυμπαντα και Αγγελε ειναι φανταστικα. Τωρα πρεπει να παω σε μια δουλεια αλλα το βραδυ που θα γυρισω προβλεπω ξενυχτι. Κριμα ομως που δεν εχω αυτη την στιγμη εδω την καμπινα μου για να γραψω το μπασο κανονικα με μικροφωνα, αλλα και με line μεσω του gallien krueger εχει πολυ καλο ήχο. Πιστευω μεχρι αυριο το απογευματακι θα το εχω ανεβασει. (Απορεια, υπαρχει κανεις που πιστευει οτι μπορει να γραψει φωνητικα? θα είχε ενδιαφερον....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να ανεβασω το μπασο αλλα μολις τελειωνει μου βγαζει το μηνυμα "δεν προσθεσατε αρχειο". ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Please ας βοηθησει καποιος εχω κάνει 4 προσπαθειες και το αρχειο δεν ανεβαινει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να περιμένεις μέχρι να το δει ο yameth και να το ενεργοποιήσει. Αυτή η διαδικασία δεν ξέρω αν θα μπορούσε να αλλάξει κάποια στιγμή.

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, κι εγώ είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με τον fleamail στο ανέβασμα της μίξης μου για το πρώτο κομμάτι. Χρειάστηκε να κάνω 3 φορές upload προκειμένου ν' ανέβει τελικά το αρχείο. Μην αγχώνεσαι όμως, σε 1-2 μέρες (μπορεί και λιγότερο) θα έχει ανέβει.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως με μπέρδευε το ότι δεν δείχνει αν κανει upload ή όχι με σαφή τρόπο, ενω στην πραγματικότητα το ανέβαζε.

Μυστήρια πράγματα, μάλλον είναι "ιδιοτροπία" της php-nuke ... (?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου