Προς το περιεχόμενο

Αγορά πεταλιού EQ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι ρε κανενα προβλημα.εγω sorry που δεν πηρα.εφυγα νωρις το πρωι της κυριακης για κερκυρα.αντε καλη αγορα παλι.σε βλεπω να καταντας σαν και εμενα αφραγκος σιγα σιγα...em.icon.bigsmile.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα χαρτάκια τι είναι; Ραβασάκια; H τα ψώνια της ημέρας; :wink: :P

 

ΠΟΝΗΡΕ!ΟΛΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ! :lol:

 

Ειναι οι ρυθμίσεις των πεταλιών (για να μην ψαχνω στο χάος...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εχω ενα προαισθημα οτι σε κανενα live θα αναγνωρισω την (δημοφιλη πλεον) πεταλιερα του superfunk και θα τρεξω να τον αγκαλιασω απο τον ενθουσιασμο!!! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα-πλάκα κι εγώ την έχω εμπεδώσει... Μόνο που δε μπορώ να διακρίνω καλά τις ρυθμίσεις που γράφει στα χαρτάκια:D:D:D Εγώ πάντως δε θα τον αγκαλιάσω...θα του κλέψω ό,τι προλάβω (προέχει κυρίως το Full Distortion Pro):D :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα-πλάκα κι εγώ την έχω εμπεδώσει... Μόνο που δε μπορώ να διακρίνω καλά τις ρυθμίσεις που γράφει στα χαρτάκια:D:D:D Εγώ πάντως δε θα τον αγκαλιάσω...θα του κλέψω ό' date='τι προλάβω (προέχει κυρίως το Full Distortion Pro):D :lol:[/quote']

 

Kαι γω το fulltone θα έπαιρνα πρώτο...για να προλάβω να το πουλήσω σε καλή τιμή και να πάω να πάρω το sd-1 από τον analogman ή το ds-1 ultra από keeley :wink:

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως θα τον αγκαλιαζετε ολοι εσεις προσεχτε μην σκασει η κινεζικη μαφια απο καμια ..τρυπα και δεν ξερετε που να κρυφτειτε..και ξερετε αυτοι δεν σηκωνουν και πολλα πολλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως θα τον αγκαλιαζετε ολοι εσεις προσεχτε μην σκασει η κινεζικη μαφια απο καμια ..τρυπα και δεν ξερετε που να κρυφτειτε..και ξερετε αυτοι δεν σηκωνουν και πολλα πολλα..

:lol:

url=http://www.soundclick.com/akisk]Akis K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αν ενδιαφέρεσαι ακόμα για EQ Pedal, τσέκαρε και το 10-Band Equalizer της MXR.Το αντιστοιχο χρησιμοποιούσε και ο Randy (αν και το καινούριο είναι reissue) και κατα την ταπεινή μου άποψη είναι απο τα καλύτερα που κυκλοφορούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εχω ενα προαισθημα οτι σε κανενα live θα αναγνωρισω την (δημοφιλη πλεον) πεταλιερα του superfunk και θα τρεξω να τον αγκαλιασω απο τον ενθουσιασμο!!!

εγώ το είχα δει το rig πρώτα σε ένα στούντιο (ξέρει ο παππούς ποιο) κατά τύχη χωρίς να ξέρω ποιος είναι και μετά είδα τη φωτό στο Noiz.

θα του κλέψω ό' date='τι προλάβω (προέχει κυρίως το Full Distortion Pro) [/quote']

σιγά το μηχάνημα...

εγώ θα του έκλεβα το route 66 ή το Η2Ο...τρέμε παππού θα κάνω συνεργάτη τον ηχολήπτη και θα σου τα κλέψουμε όλα (κ πεταλιέρα κ rivera)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου