Προς το περιεχόμενο

Πως να κάνω την κιθάρα μου να μην χάνει το κούρδισμα στο 12ατο τάστο.


Hom3sick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι στρατ ειναι κιθαρες οχι πολυ καλα σχεδιασμενες δεν λεω οτι ειναι κακες αλλα εχουν μερικα μειωνεκτηματα για παραδειγμα οτι δεν περνεις αυτο που πληρωνεις και εγω στρατοκαστερακιας ειμαι δεν τις κατηγορω :D sry αμα βγηκα εκτος θεματος :)(:

Sounds Like a Strat..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Ακουσέ με μπεμπέκο. Ακουσέ με πολύ προσεκτικά. (Wow! 2009)

 

(πλάκα κάνω)

 

Και τώρα σοβαρά:

 

Επαναλάβετε μετά από μένα:

 

ΟI STRAT ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΕΣ ΚΙΘΑΡΕΣ ;D

 

(Όποιος διαφωνεί να το γράψει 100 φορές τιμωρία.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι η γνωμη μου και εμενα μου αρεσουν αλλα πρεπει να πω την αληθεια ΟΙ ΣΤΡΑΤ ΙΝΑΙ ΤΕΛΙΕΣ ΚΙΘΑΡΕΣ (εσυ με εβαλες να το πω) :D

Sounds Like a Strat..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά χαβαλέ κανω δεν υποτίμησα κανέναν με το "Λάκη". Σίγουρα υπάρχουν άτομα που γνωρίζουν  και κάνουν πολύ καλα set up σε όργανα αλλά υπάρχουν και οι γνωστοί Λάκιδες" που έχουν να σου βιδώσουν μια βίδα και σου πέρνουν 30 ευρω.Και btw strat έχω και όντως είναι η καλύτερες κιθάρες στον πλανήτη!!! ;D

"Say baby, do you wanna lay down by me?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελει σιγουρα αλλα αμα ειναι fender στρατ ειναι φυσιολογικο να σου φαλτσαρει λιγο στο 12ο ταστο

 

οι στρατ ειναι κιθαρες οχι πολυ καλα σχεδιασμενες δεν λεω οτι ειναι κακες αλλα εχουν μερικα μειωνεκτηματα για παραδειγμα οτι δεν περνεις αυτο που πληρωνεις και εγω στρατοκαστερακιας ειμαι δεν τις κατηγορω

 

:o

 

ΤΙ ακριβως ΔΕΝ παιρνεις?γιατι εγω π.χ. το εχω παρει και με το παραπανω (τους χρωσταω κι ολας νομιζω...) ;D

 

εξω απο την πλακα μαλλον η κιθαρα σου χρειαζεται σετ απ και επειδη μαλλον δεν ξερεις να το κανεις σωστα ...βουρ στο...ΛΑΚΗ... ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Strat ειναι το ΠΙΟ καλοσχεδιασμενο οργανο (δεν μιλαω για τις απομιμησεις τυπου Tom Anderson μπλιαχ) και αν μη τι αλλο, οσοι τουλαχιστο παιζουν ροκ, με την ευρεια εννοια, χρωσταμε πολλα στο Leo γι αυτο το.... δωρο.

 

Daaaaangerous curves, ΛΑΚΗΔΕΣ

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ντε μην χτυπατε!!!  :o  ;) απλως λεω οτι κοστιζουν αρκετα για την ποιοτητα τους , ενταξει υπαρχουν και εξερεσεις απλως φαλτσαρουν εχω αδικο ρε Superfunk ?  :'(

Sounds Like a Strat..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δε φαλτσαρουν, τι να κανουμε!

Εκτος αν αναφερεσαι στο οτι ειναι δυνατον να πετυχεις 100% σωστο intonation, που ισχυει οχι μονο για τις στρατ αλλα για καθε οργανο με ταστα γνωστο στον ανθρωπο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου