Προς το περιεχόμενο

Λαμπατος φτηνος + hi-gain + bedroom level = no way;


FrosT

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου ενδιαφερομουν κι εγω για τον συγκεκριμενο Hiwatt αλλα δεν τον βρηκα πουθενα εδω ωστε να τον ακουσω, απλα για να ξερεις ο επισημος αντιπροσωπος της Hiwatt στην Ελλαδα ειναι ο Διαμαντοπουλος (πηρα τηλεφωνο στο καταστημα και μου ειπαν οτι σε λιγο καιρο θα φερουν Hiwatt ενισχυτες οποτε ριξε κι εσυ ενα τηλεφωνακι για σιγουρια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν ξερω για το δικο σου αλλα το δικο μου στο Βερολινο ειναι του 1902 και εχει μισο μετρο παχος πετρινο τοιχο... ;D ;D,στην Αθηνα ..κλανει ο απο πανω και τον ακουω ;D ;D (χωρις πλακα)

Και σε παλια και σε νεοτερα κτισματα (της Γερμανιας) που εχω ζησει η απλως...κοιμηθει,δεν ετυχε να εντοπισω

προβλημα ηχομονωσης...

..Και το σπιτι μου στην Ελλαδα ειναι της ιδιας χρονολογιας,60 ποντοι πετρα,αλλα "καπακωμενο" με νεωτερα μπετον αρμε...

δηλαδη καλους αγωγους του ηχου,"κακους" >:( στην περιπτωση μας...

Οταν η διπλα κατοικια εγινε (τι αλλο) πολυκατοικια,"κολλησε" πανω μας κατα μισο περιπου μετρο...

Απο τοτε ακουγονται σκαλες και ντουλαπια,κτλ...

Κακο ηχχειο,μπετο και τουβλο! ;D 

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου