Προς το περιεχόμενο

Το καινουργιο ΚΙΝΕΖΙΚΟ (OK.KOPEATIKO!) μου ΜΩΡΟ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

:lol:

 

μου αρεσει το γουστο σου για αυτο εδω

 

gangstersnewguitar!

 

 

θα την βρεις με 299 ευρωπουλα :lol:

 

Ψιτ κύριος!Τι θα γίνει με την πάρτυ σου;; :D

Πρώτα με πριζώνεις να πάρω τον peavey classic30' date='μετά μου δείχνεις και αυτές τις πάμφηνεσ κιθάρες λέγοντας ότι έχουν απίστευτη ποιότητα κατασκευής...Κρίμα δεν είμαι;

 

Πάντως εμφανισιακά η αγαπημένη μου semihollow

είναι εδώ και καιρό αυτή:

Μιλάμε για πολύ κούκλα!

 

Κάνει να ρωτήσω πόσα φράγκα έβγαλες εκείνη την καλή πρωϊα στο Λονδίνο,ή ξεπερνάω τα όρια της διακριτικότητας (ίσως και του ΣΔΟΕ) ; :D

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με γειά και από μένα, αν και δεν σου συγχωρώ τον παραπλανητικό τίτλο του thread. Νόμιζα ότι όντως πρόκειται για κινέζικο μωρό και τί μαθαίνω... ότι (μπλιαχ) πρόκειται και πάλι για μία κιθάρα :(:(:(

&

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γειά και από μένα' date=' αν και δεν σου συγχωρώ τον παραπλανητικό τίτλο του thread. Νόμιζα ότι όντως πρόκειται για κινέζικο μωρό και τί μαθαίνω... ότι (μπλιαχ) πρόκειται και πάλι για μία κιθάρα :(:(:(

&

[/quote']

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Μεγεια σουπερφανκ!!!!! Πες μας ρε σε πια μπαντα εισαι???(υποθετικα μιλαω)

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μεγεια σουπερφανκ!!!!! Πες μας ρε σε πια μπαντα εισαι???(υποθετικα μιλαω)

 

 

Εγώ ξέρω,αλλά δε σου λέω-τουλάχιστον όχι τζάμπα! :D

Αν ψάξεις στο net μπορείς να βρεις μέχρι και με τι πλένεται ο superfunk.Μιλάω σοβαρά... 8)

 

(superfunk δεν σε κατασκοπεύω-τυχαία το βρήκα... )

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, είναι δικαίωμά του Superfunk να παραμείνει ανώνυμος αν το θέλει. Μπορούμε να του ζητήσουμε να αποκαλύψει την ταυτότητά του (και εγώ είμαι περίεργος) αλλά αν δεν θέλει να την αποκαλύψει, νομίζω ότι δεν είναι σωστό να την συζητάμε. Υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα αν θέλετε να προβείτε σε καυτές αποκαλύψεις (σ.σ. στείλτε μου και εμένα ένα) :)

 

Υ.Γ. Βρήκα πάντως μία φωτογραφία του : http://www.thereelmakeupartist.com/Graphics/sfx/chinese-guy.jpg

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες' date=' είναι δικαίωμά του Superfunk να παραμείνει ανώνυμος αν το θέλει. Μπορούμε να του ζητήσουμε να αποκαλύψει την ταυτότητά του (και εγώ είμαι περίεργος) αλλά αν δεν θέλει να την αποκαλύψει, νομίζω ότι δεν είναι σωστό να την συζητάμε. Υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα αν θέλετε να προβείτε σε καυτές αποκαλύψεις (σ.σ. στείλτε μου και εμένα ένα) :)

 

Υ.Γ. Βρήκα πάντως μία φωτογραφία του : http://www.thereelmakeupartist.com/Graphics/sfx/chinese-guy.jpg[/quote']

 

O superfunk έχει αποκαλύψει (μπορεί όμως να είναι και "πλαστή" ) την ταυτότητά του σε μερικά εκατομμύρια χρηστών του διαδικτύου. Δεν αποκαλύπτω κάτι που μου εκμυστηρεύτηκε προσωπικά...Σαφώς και λαμβάνω υπ' όψιν μου το ότι θέλει να διατηρήσει την ανωνυμία του (έτσι δείχνει τουλάχιστον)

 

Superfunk,αν σε ενοχλεί η συζητήση,απλά πές το και το κόβω κατευθείαν.Πάντως για πλάκα ξεκίνησα...

 

Στα αλήθεια ξέρω με τι πλένεται (με τι λέει δηλαδή) ! :D 8) :P

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου