Προς το περιεχόμενο

Τι θα λέγατε για ένα "mixing contest"?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

....τι θα λέγατε για ένα "διαγωνισμό" mixing??.......πολύ απλά μιλώντας εννοώ κάτι σε στυλ "ανεβάζω tracks και οι ενδιαφερομένοι τα μιξάρουν".....εννοείται πως θα υπάρχει χρονικός περιορισμός και αντικειμενικός σκοπός (σε ότι αφορά το προσδωκόμενο αποτέλεσμα)

θα μπορούσε να αποτελέσει μια καλή ευκαιρία για μια ενδιαφέρουσα κουβέντα γύρω από τεχνικές, συχνά λάθη, προσεγγίσεις,παραλείψεις κλπ κλπ....και βέβαια ένας νικητής ;D

 

Έχω ετοιμάσει στο μυαλό μου ένα προσχέδιο του πως θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο (εννοείται πως όλες οι προτάσεις είναι ευπρόσδεκτες) αλλά θα ήθελα πρώτα απ'όλα να ξέρω αν και κατά πόσο υπάρχει ενδιαφέρον για ενεργή συμμετοχή.

 

so let me know.....και το ξεκινάμε  :)

check my website
https://www.mixingnik.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Κι εγώ θα παίξω. :)

 

Το mix που θα πρέπει να φτιάξουμε θα έχει συγκεκριμενο στόχο ή θα μπορούμε να επέμβουμε στον ήχο "δημιουργικά" ?  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω τις γνωσεις να λαβω μερος με συγκεκριμενους στοχους κτλ, αλλα ενδιαφερομαι πολυ να δω τα αποτελεσματα και τα σχολια περι τεχνικων και λαθων. Εχει πολλα πραγματα το νοιζ απο γραπτα αλλα ενα τετοιο ονλαην workshop θα είναι πολυ καλο μεσο για να μαθουμε κι εμεις οι καϋμενοι καποια πραγματα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου