Προς το περιεχόμενο

Yamaha Motif Es Rack


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά ίσως και να έχει δίκιο. Αλλά κοίτα, έχω ήδη ένα Roland Jv-1080 rack και ένα Korg Tr Rack. Επίσης έχω ένα Ensoniq Ts-10 synthesizer το οποίο προορίζεται και για χρήση των ήχων του αλλά και keyboard για τα racks. Μετά σκέφτομαι να πάρω ένα midi keyboard πάνω από 61 πλήκτρα για χρήση μέσω υπολογιστή με Reason κλπ αλλά και για χρήση με τα racks. Λές να έπερνα και ένα τρίτο το mo6? Οι ήχοι του είναι κορυφή έχω παίξει με motif από κοντά. Μάλλον έτσι θα γίνει σε ευχαριστώ, εκτός και αν δεν υπάρχει χώρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη μασας...χτυπα mo6...γουσταρω εγω να μπαινω και να βλεπω μουρι το mo6(ολοκληρομενο αυτονομο synth..MOTIF ES ειναι και αυτο) ..και οχι μονο ρακ και midi keyboards.. :)

καλη αγορα και περιμενω νεα και αποτελεσματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις απόλυτο δίκιο. Το mo6 το είχα πολύ παρεξηγημένο αλλά τελικά ήμουν λάθος. Εγώ σε nuendo θα ηχογραφώ με αυτό και θα ηχογραφώ και τα άλλα μου synths σε nuendo. Θα σε ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου