Προς το περιεχόμενο

John McLaughlin and the 4th Dimension - Live At Belgrade (2009)


marathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απλα εχασες ......

πηγα κατι φιλοι μου κ μου ειπαν τα καλυτερα!

 

Συμφωνώ απόλυτα! αν και για να πω τη μαύρη μου αλήθεια, ο McLaughlin -όχι ότι δεν ήταν πολύ καλός- μου άρεσε λιγότερο από τους υπόλοιπους της μπάντας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα! αν και για να πω τη μαύρη μου αλήθεια, ο McLaughlin -όχι ότι δεν ήταν πολύ καλός- μου άρεσε λιγότερο από τους υπόλοιπους της μπάντας....

Mεταξύ μας αυτό με φόβισε...δεν ένοιωθα να "κολλάει" με τους υπόλοιπους...όχι ότι όλοι αυτοί δεν μπορούν να παίξουν ότι θέλουν

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεταξύ μας αυτό με φόβισε...δεν ένοιωθα να "κολλάει" με τους υπόλοιπους...όχι ότι όλοι αυτοί δεν μπορούν να παίξουν ότι θέλουν

 

γερασες κ εχεις γινεις περιεργος.  :P ;D

 

just go on with the music!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα να γράψω (επειδή το προσεξα τώρα) ότι ο Gary Husband, παίζει με κανα 2 Roland και ένα Controler που το οδηγάει ένα Mac Pro. Αυτό για όσους έχουν απορία εάν είναι αξιόπιστα σε live...

Xε,χε,χε,χε...

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Oτι κ να πουμε για τον Mακ ειναι λιγο.

Πιστευω γενικα οτι στο χωρο του τζαζοροκφιουζιον ο Μακ ειναι μια ομαδα μονος του,κ εμενα να'χε στο μπασο παλι θα θελαμε κουβαδες να μαζευαμε τα ματακια μας.

 

Μια ομαδα μονος του βεβαια ηταν κ ο μακαριτης Shawn Lane ετσι? Αξιζει αναφορας. Για'μενα ο Shawn αρχιζε εκει που τελειωνε ο McLaughlin.

 

Το instructional dvd του McLaughlin ειναι εξαιρετικο για οσους πιστους.

 

Θα ερθει ρε'σεις καποια στιγμη κ απε δω,υπομονη.

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου