Προς το περιεχόμενο

Σπάθας!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορει η εικονα να μην ειναι πολυ καλη αλλα αυτο που ακουγεται σιγουρα αποζημιωνει..............

 

 

Νο comment

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Eίναι όντως ΘΕΟΣ και για ένα ακόμη λόγο:

Γιατί τιμάει την ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΗ παράδοση!!! (Μου βγήκε λίγο ο σωβινισμός μου...:D:D:D). Μάλιστα στις επιρροές του, ανάμεσα στους Hendrix, Clapton αναφέρει τον (αείμνηστο) κλαριντζή Τάσο Χαλκιά...

 

Μήπως ξέρει παιδιά το gear του Σπάθα; Μήπως απλά παίζει με μια Strat καρφί σε Marshall;

Επίσης κατα καιρούς (και κυρίως όταν παίζει με τον Λέκκα) παίζει με μια άλλη, κόκκινη κιθάρα, που δεν ξέω τι μάρκα είναι...Αν το ξέρει κάποιος ας βοηθήσει ;)

 

ΥΓ: Αυτός ο Τουρκογιώργης δεν υποφέρεται όμως ρε παιδάκι μου...:lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο Σ' date=' και με δικο του στυλ κατι που ελαχιστοι εχουν καταφερει τοσο καλα(για ελλαδα μιλαω)[/quote']

 

Ειναι και αλλη μια μπαντα με ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΤΥΛ.........

 

..............................MODE PLAGAL......................................(Ελληνες)

 

ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΑ : Mode plagal I

Mode plagal II

Mode plagal III

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίναι όντως ΘΕΟΣ και για ένα ακόμη λόγο:

Γιατί τιμάει την ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΗ παράδοση!!! (Μου βγήκε λίγο ο σωβινισμός μου...:D:D:D). Μάλιστα στις επιρροές του' date=' ανάμεσα στους Hendrix, Clapton αναφέρει τον (αείμνηστο) κλαριντζή Τάσο Χαλκιά...[/quote']

 

ΑΑΑΑ Ρεεεεε ηπειρωτηηηη.......Και εγω γουσταρω ΑΠΕΙΡΑ τα ηπειρωτικα, αφου εχω ενα φιλαρακη που σπουδαζε Γιαννενα και παιζει γαμω τα κλαρινα (αυτοδιδακτος) και τζαμαρουμε παρα πολλες ωρες ηπειρωτικα κομματια.... Καποιες φορες κανω transcriptioin τα σολο του... και με το volume pedal γινεται καλη δουλεια...

 

Υ.Γ. Ιδιο υφος παιξηματος εχει και ο Vai στο Live in Astoria σε ενα κομματι.... σαν να ακους κατι απο Σπαθα και Μπαλταζανη μαζι... (τους οποιους λατρευω)

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΑΑΑ Ρεεεεε ηπειρωτηηηη.......Και εγω γουσταρω ΑΠΕΙΡΑ τα ηπειρωτικα' date=' αφου εχω ενα φιλαρακη που σπουδαζε Γιαννενα και παιζει γαμω τα κλαρινα (αυτοδιδακτος) και τζαμαρουμε παρα πολλες ωρες ηπειρωτικα κομματια.... Καποιες φορες κανω transcriptioin τα σολο του... και με το volume pedal γινεται καλη δουλεια...

[/quote']

ΗΠΕΙΡΟΣ MY LOVE...:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ........

 

Elavd στα γιαννενα τους ειχα δει λαιβ τους σοκρατες ρε......δε θυμαμαι το μαγαζι πως λεγοταν.... στην αρχη ενος παιζοδρομου κοντα στην παραλια στο καστρο....(αν δε κανω λαθος και θυμαμαι καλα)

Ειχα παει να δω την (πρωην) κοπελα μου και ειδα αφήσα στο ασχετο........κολοφαρδος πολυ ημουν....

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο Σ' date=' και με δικο του στυλ κατι που ελαχιστοι εχουν καταφερει τοσο καλα(για ελλαδα μιλαω)[/quote']

 

Ειναι και αλλη μια μπαντα με ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΤΥΛ.........

 

..............................MODE PLAGAL......................................(Ελληνες)

 

ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΑ : Mode plagal I

Mode plagal II

Mode plagal III

 

τους ξερω γιδοφιλοσοφε :wink:

τους ειδα live στην κερκυρα περσι καλοκαιρι.

μου αρεσαν παρα πολυ και αυτοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου