Προς το περιεχόμενο

Carlos Santana στην Ελλάδα!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ημουν κι εγω εκει.

 

1.οντως ο μπασσιστας ηταν θαμμενος.

2.ο "καρολος" τα εχωσε......αισχρα! -κατ εμε παντα-

3.ο ηχος εκει που καθομουν ηταν αρκετα ικανοποιητικος.

ημουν στην μεσαια / επανω κερκιδα.

4.η μπαντα ΣΚΟΤΩΝΕ. ειδικα ο ενας κρουστος.....!!!!!!!!!!!

 

 

παντως το καταευχαριστηθηκα , καθοτι στην επαρχια δεν υπαρχουν ποτε αυτα τα ακουσματα....(αντε κανας χατζηγιανης να ερθει... >:( >:( >:( >:( >:()

 

υ.γ.

1.μετα χτυπησα και 2 "βρωμικα" ετσι για παρηγορια... ;D ;D ;D

2. ρε σεις , την επομενη φορα να κανονισουμε κερκιδα ολοι οι νοιζαδες που θα παμε.

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στο πίσω μέρος της diamond arena που ήμουν εγώ (περίπου 30-35 μέτρα απο το stage) , μπορούσες άνετα να ακούσεις ακόμα και τις λεπτομέρειες...

 

Ο ήχος είχε φοβερή ανάλυση, άκουγες π.χ. λεπτομέρειες στα πρίμα σε όργανα όπως η τρομπέτα ή οι ξύστρες και αναρωτιώσουν αν αυτό που άκουγες ήταν πράγματι PA...

 

Εγω πάντως ευχαριστήθηκα την συναυλία γιατί ήξερα ακριβώς τί θα άκουγα, ούτε είχα την απαίτηση απο τον άνθρωπο να παίξει μόνο κομμάτια απο τα seventies...

 

Όταν κάνεις live εξάλλου τα hit σου θα τα παίξεις, δεν γίνεται να τα παραλείψεις... ;)

 

Η μπάντα ήταν ένας κι ένας (εκτός ίσως απο τον υιό που ήταν περισσότερο διακοσμητικός αλλά εντάξει τί να κάνουμε!... ;D ;D)

 

Φοβερή αίσθηση των δυναμικών, μπορούσαν σε ένα κλάσμα του δευτερολέπτου να πέσουν απο το ζενίθ στο ναδίρ μέσα σ'έναν αυτοσχεδιασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου