Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Παίδες τελικά τώρα είναι έτοιμο το το ρημάδι το New Look...

Δεύτερη φορά το ανεβάζω.

Μας έβγαλε το λάδι... αλλά χαλάλι του.

Δυστυχώς δεν υπάρχει quick reply στο forum καθώς συνέχιζε να έχει προβλήματα.

Όσοι δεν βλέπουν αλλαγή σημαίνει ότι έχουν επιλέξει κάποια άλλη εμφάνιση στη θέση "Μέλη" -> "επιλογή θέματος" και διαλέγετε το noiz06 που είναι πλέον το επίσημο look.

 

Gracias

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Yameth θα ήθελα να κάνω 2+1 παρατηρήσεις:

1) H κατάργηση του Quick Reply σου "κόβει τα χέρια" ειδικά αν μπαίνεις με καμιά αργή dial-up σύνδεση από το σπίτι. Γιατί έτσι πρέπει να περιμένεις να ξαναφορτώσει νέα σελίδα για να γράψεις την απάντησή σου... :evil:

2) Πολλές φορές μου έχει τύχει, θέματα τα οποία παρακολουθώ να σταματούν στα καλά-καθούμενα να με "ειδοποιούν" μέσω email ότι κάποιος έχει κάνει post. Έτσι, εγώ επαναπαύομαι ότι δεν έχουν γίνει νέα posts και όταν το ψάχνω χειροκίνητα βλέπω ότι οι απαντήσεις έχουν φτάσει στην 5η σελίδα!!

Η προσωρινή λύση που έχω βρει είναι να πατάω "Παύση παρακολούθησης" και μετά εκ νέου "Παρακολούθηση ενότητας"

 

και τέλος:

Εγώ γιατί δε βλέπω καμιά αλλαγή στο Noiz Look και ας έχω το Noiz6 ενεργοποιημένο :?:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

1. :roll: 'Εχεις δίκιο. Θα προσπαθήσω να κάνω ότι μπορώ...

 

2. Θα σε γελάσω. Τώρα που θ' αλλάξουμε server, ίσως κάποια τέτοια θέματα διορθωθούν.

 

3. Γιατί είχες προεπιλέξει το "new look" (noiz06) που δεν ήταν default εμφάνιση, με αποτέλεσμα να έχεις κάποια προβλήματα σε γλώσα αλλά και μυστηριώδη εξαφάνιση θεμάτων! Απλά τώρα διορθώθηκε και έγινε default.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατήρησα ότι αν και είχα το Noiz06 σαν προεπιλογή δεν το έδειχνε παρα μόνο αφου πηγα στα Μέλη-Επιλογή Θέματος, το ξαναδιάλεξα και πάτησα [Αποθήκευση Αλλαγών].

 

Αλλοιώς θα πρέπει να διαγράψει κανείς τα cookies απο τον browser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου