Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ ξαναέκανα refresh το avatar μου και όλα οκ. Ηθελα να ξέρω ποιός έκανε πάλι αυτό το μπάχαλο...ούτε στα mac δεν παίζει σωστά...που είναι επιτέλους το κράτος?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παιδιά εγώ χρησιμοποιώ τον τελευταίο Firefox (εξ' απ' ανέκαθεν) και μπαίνω από διάφορα πισιά, με αναλύσεις από την κλασσική 1024x768 μέχρι αρκετά υψηλότερες αλλά και widescreen. Το άβατάρ μου έχω αναγκαστεί να το ανεβάσω 4 ή 5 φορές επειδή εξαφανίζεται συνεχώς... και επίσης δεν βλέπω και διάφορα άλλα που έχουν εξαφανιστεί...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

και επίσης δεν βλέπω και διάφορα άλλα που έχουν εξαφανιστεί...

Μη με τρομαζεις τωρα... Τι δηλαδη; Επισυνάψεις ή εικονες μεσα σε κειμενα;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα θυμηθηκα οτι παλιοτερα μπορουσα να φορτωσω avatar απο url για αυτο και δεν υπηρχε προβλημα με το μεγεθος σε kb. Δεν βλεπω ομως πλεον αυτη την επιλογη στο προφιλ μου. Ισως αυτο ευθυνεται και για αλλα avatars που εξαφανιστηκαν. Γιατι συμβαινει αυτο?

Με τι βλακειες καθομαι και ασχολουμαι παλι πρωινιατικα... αλλα θα ηταν ωραιο για αβαταρ αυτο που βρηκα :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Τωρα θυμηθηκα οτι παλιοτερα μπορουσα να φορτωσω avatar απο url για αυτο και δεν υπηρχε προβλημα με το μεγεθος σε kb. Δεν βλεπω ομως πλεον αυτη την επιλογη στο προφιλ μου. Ισως αυτο ευθυνεται και για αλλα avatars που εξαφανιστηκαν. Γιατι συμβαινει αυτο?

Γιατι για να φορτωσει μια σελίδα υπήρχε αμεση εξαρτηση με το λινκ των αβαταρ και το πόσο γρηγορα ή αργα ήταν εκεινα τα σάιτ που τα φιλοξενούσαν. Η ταχυτητα του Noiz δηλαδή είχε αμεση εξαρτηση με τα λινκ αυτά. Γι αυτό αφαιρεθηκε αυτη η επιλογή.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι για να φορτωσει μια σελίδα υπήρχε αμεση εξαρτηση με το λινκ των αβαταρ και το πόσο γρηγορα ή αργα ήταν εκεινα τα σάιτ που τα φιλοξενούσαν. Η ταχυτητα του Noiz δηλαδή είχε αμεση εξαρτηση με τα λινκ αυτά. Γι αυτό αφαιρεθηκε αυτη η επιλογή.

Μαλιστα, understood ;). Πλεον τι περιορισμοι σε αναλυση και μεγεθος ισχυουν, animated gif δεν υπαρχει δηλαδη περιπτωση να φορτωσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη με τρομαζεις τωρα... Τι δηλαδη; Επισυνάψεις ή εικονες μεσα σε κειμενα;

 

Όχι, δεν τίθεται θέμα, αυτή τη στιγμή τα πιο πολλά τα βλέπω, και είμαι σε οθόνη 1280x800. Aλλά πχ. στη σελίδα http://www.noiz.gr/index.php?topic=169420.10 βλέπω μόνο τα άβαταρ του Spimav, του Elavd και του Alderbody, και σε αυτήν http://www.noiz.gr/index.php?topic=169420.20 μόνο του Alter.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ούτε στα mac δεν παίζει σωστά...

Μα να τα ξαναλέμε;

 

Πάρε PC να δεις την υγεία σου (να την δείς όχι να τηνς βρείς. Είμαι ακριβολόγος  :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου