Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πράγματι πολύ καλή! Yameth, κοίτα λίγο το πλαίσιο του κειμένου όταν κάνεις "απάντηση" σε ένα θέμα, περισσεύει λίγο..

:D..::Christabel Etheriel::..:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Looks good  8)

 

Πάνω που σκεφτόμουν ότι μου είχε λείψει το κλασσικό μας χρώμα και ότι υπήρχε υπερβολικό άσπρο...

 

image004.jpg

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα αλλαγή στο παράθυρο εγώ, αλλά για να χαίρονται όλοι καλό θα 'ναι :D

 

Εχεις οθονη 16:9? Θα ειδες μικροτερη διαφορα, αλλα τα περιγραμματα τα θυμασε??

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Οσοι δουλεύουν με 1024x768 ανάλυση δεν πρέπει να δουν διαφορά. Μόνο αυτοί με μεγαλύτερη ανάλυση θα είδαν πολύ πλαίσιο (κίτρινο). Αλλά δεν χρειάζεται να έχετε όλη την οθόνη ανοιχτή με το browser. Τόσο όσο είναι μια σελίδα, αρκεί.  ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν το είχα προσέξει καθόλου, αλλά τώρα που διάβαζα ένα θέμα παρατήρησα πως πλέον αντί να γράφει funky_bassman γράφει funky_bassma!!! (το Noiz με μετέτρεψε σε ρύζι χωρίς ti!!!!)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν το είχα προσέξει καθόλου, αλλά τώρα που διάβαζα ένα θέμα παρατήρησα πως πλέον αντί να γράφει funky_bassman γράφει funky_bassma!!! (το Noiz με μετέτρεψε σε ρύζι χωρίς ti!!!!)

 

Ωχ σωστα!

:o

It dont mean a thing, if it ain't got that swing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου