Προς το περιεχόμενο

ενα περιεργο mackie hr824mk2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ειχα αγορασει πριν καιρο..... ειχε αυτο το προβλημα ..... μου το αλλαξαν και ολα καλα..... απλα δεν εμα8α ποτε τι μπορει να ειχε........ δειτε λιγο αυτο το βιντεακι

 

κανενα καλωδιο στο input μονο στο ρευμα ειναι συνδεμενο

???

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o

Χωρίς να είμαι ειδικός, φαίνεται σαν να ξεφεύγει κάποια τάση (προφανώς απ'το ενεργό κύκλωμα του monitor) μέσα στο audio path. (ground loop?)

Και μάλιστα φαίνεται **πολύ μεγάλου** πλάτους και πολύ χαμηλής συχνότητας γύρω στα 2-3Hz (πολύ χαμηλότερης απ'τα 50-60 του συνηθισμένου εναλλασόμενου ρεύματος)

Τώρα τι παίζει... Αφού δεν σου ήρθε το woofer καπέλο, μην λες τίποτα!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν το ανοιγα πηγαινε μεσα εξω πολυ γργορα κ το limiter βαρουσε κοκκινα.....

μετα σταματουσε κ μετα πιο χαλαρα οπωσ στο βιντεο  ;D το βλεπω και γελαω σημερα αλλα εκεινες τισ μερες απορω πωσ το γλιτωσα το εγκεφαλικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοιάζει με διαρροή! Πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο ::) Αφού δεν το έκαψες μπράβο σου!

Τα μπάσα τρώνε τα λεφτά,τα πρίμα τρώνε τ'αυτιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο μονο του δεν καηκε χε χε  ;D εγω απλα το κοιτουσα....... ειμουν ανημπορος να κανω οτιδηποτε ..... να πω κ την αλη8εια του εβαλα κ λιγο μουσικουλα κ επαιζε κανονικα.....  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου