Προς το περιεχόμενο

"Eμβόλιο ανοσίας"


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εσείς μαλώστε εγώ έχω μαζέψει υλικό για hit δίσκο πάντως!!  ;D ;D

 

Αμα βγαλεις δισκο με Στεφανο Αυγερινο θα σε κυνηγησω (θα τον παρω ομως) :)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να έχει πιάσει κόκκινο η ζέστη... Κάνει ο ΑΪ πλάκα και δεν τον καταλαβαίνει κανείς... gkou, relax, κάνε αυτό που αγαπάς και τελικά, μάζεψε και απο δω εμπειρίες. Στο κάτω κάτω, μικρογραφία του ελληνικού κόσμου είμαστε κι εδώ. Αξίζει, νομίζω η μελέτη των γραφόμενων, ακόμη και των μελών. Άλλωστε έχει πλάκα...

 

επιτελους και ενας ανθρωπος με λιγο χιουμορ....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα βγαλεις δισκο με Στεφανο Αυγερινο θα σε κυνηγησω (θα τον παρω ομως) :)

 

Θα στον δώσω υπογεγραμμένο!! ;D ;D

 

SF ο Eye μόνιμα κάνει πλάκα και μόνιμα δεν τον καταλαβαίνει κανείς όμως!! :D

 

EDIT:Τώρα πρόσεξα ότι δεν το είπες εσύ  ;D

 

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε,ενταξει ως λαος δεν ειναι και το πιο δυνατο μας σημειο το χιουμορ...τι να κανουμε...... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Eye μόνιμα κάνει πλάκα και μόνιμα δεν τον καταλαβαίνει κανείς όμως!! :D

 

Τι να πεις και εσύ... Κατανοώ τη θέση σου συμπατριώτη... μεγάλωσες σε ένα κόσμο όπου χιουμορίστας θεωρείτο ο Χάρυ Κλύνν και τώρα θεωρείται ο Κανάκης... οπότε έχεις εθιστεί στην ιδέα ότι μόνο όποιος λέει μαλακίες δικαιούται να κάνει πλάκα... οπότε πως να συνενοηθούμε όσο επιμένω να κάνω πλάκα λέγοντας αυτό που πραγματικά πιστεύω.

 

Σεβόμενος τις ολιγοήμερες διακοπές του admin δε δίνω συνέχεια. Μερικές επισημάνσεις όμως θα τις έχετε (σόδες στο μπαρ).

 

α) Spy, δεν πας καλά να γράφεις ότι το thread είναι τραγικό. Αυτό πότε το αποφάσισες ακριβώς; Πριν μας παραθέσεις τον σκοταδόψυχο ή μετά; Ένα thread στο οποίο συμμετέχω εγώ, ο Superfunk, ο Βloody και ο Menelaos και ο Audiokostas και η Gkou και ο Alejandro κλπ, δεν είναι ποτέ τραγικό. Τραγικό είναι όταν ΔΕΝ συμμετέχουμε και αν διαφωνείς με αυτή τη διαπίστωση είσαι σε λάθος φόρουμ και με λάθος ρόλο. Αρκετά πια με τις ύστερες κλανιές σε αυτά που γράφουμε. Είχατε προειδοποιηθεί γι' αυτό το πράγμα.

 

β) Gkou, επιμένω ότι δε 'ξηγιέσαι καλά. Όπως σωστά έγραψε και ο Alejandro, εδώ που έκανες τη δημοσίευση ήταν αναμενόμενο ότι θα δεχθείς κριτική. Μάλιστα, αυτή είναι μία από τις καλές περιπτώσεις, όπου δέχεσαι κριτική  και έχεις τη δυνατότητα να απαντήσεις και μάλιστα άπειρες φορές. Στη καθημερινή ζωή, εκτός φόρουμ, αυτό δε συμβαίνει πάντα.

 

γ) Gommer, δεν ξέρεις την προέλευση του σκοταδόψυχου, δεν κατάλαβες τι εννοώ με το 70άρης, μάλλον ήρθε η ώρα να καταλάβεις ότι τα έχεις βάλει με λάθος άνθρωπο και μάλιστα για λάθος λόγους. Αντί να τσιρίζεις "όχι άλλο κάρβουνο", κλείσε το site - δε θα βάλεις εσύ όρους στο πόσο συζητάμε και το γιατί.  Αν είμασταν τόσο αποτελεσματικοί στο να κάνουμε άτομα να μην ποστάρουν, θα το είχα εφαρμόσει και σε εσένα, να ησυχάσει το κεφάλι μου.

 

 

Καλά μπάνια

 

 

 

 

δ)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου