Προς το περιεχόμενο

"Eμβόλιο ανοσίας"


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοούσα ότι από εσένα το δέχτηκαν αυτό αδιαμαρτύρητα, ενώ εμένα με έχουν καταδικάσει.

Έχεις βεβαρημένο παρελθόν

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Allobarr, έχεις μια εξαιρετικά παρεξηγημένη άποψη για το τι εστί "ξεκατίνιασμα" και τι "διαφωνία". Και τελικά, αποδεικνύεται ότι πάντα υπάρχει κάποιος να το γυρίσει στο θέμα της (και καλά) "εξουσίας"... Διαφωνείς με κάποιον "αστεράτο", σου λένε ότι "ξεκατινιάζεσαι", ΔΕΝ διαφωνείς με κανέναν "αστεράτο", σου λένε ότι έχεις ειδική αντιμετώπιση απέναντί τους και ότι τους έχεις στο απυρόβλητο! Γουατς ιτ γκόνα μπι;

δεν με κατάλαβες..οι "αστεράτοι" δεν είναι για μένα αυτοί που έχουν την εξουσία, αλλά αυτοί που συμμετείχαν στο φόρουμ από τα γεννοφάσκια του και "κόπτωνται" περισσότερο για την ορθή λειτουργία του, την συντήρησή του και την αναβάθμισή του..όταν λοιπόν εσείς καλείστε να κάνετε κριτική στους στίχους της gkou και καταλήγετε να κάνετε κριτική ο ένας στην κριτική του άλλου και μάλιστα κριτική που "διαβάζεται" κακοπροαίρετη κάποιες φορές, είναι σαν να κοιτάτε το δέντρο και να χάνετε το δάσος..

όλα αυτά χωρίς μνησίκακη διάθεση από μένα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

... αλλά αυτοί που συμμετείχαν στο φόρουμ από τα γεννοφάσκια του και "κόπτωνται" περισσότερο για την ορθή λειτουργία του, την συντήρησή του και την αναβάθμισή του...

Μα δεν είπα τίποτε...  ;D (προφανώς πλάκα, για το παρελθόν και καταδίκη δική μου σε προσωπικό επίπεδο απο εμένα!)

 

Πρέπει να έχει πιάσει κόκκινο η ζέστη... Κάνει ο ΑΪ πλάκα και δεν τον καταλαβαίνει κανείς... gkou, relax, κάνε αυτό που αγαπάς και τελικά, μάζεψε και απο δω εμπειρίες. Στο κάτω κάτω, μικρογραφία του ελληνικού κόσμου είμαστε κι εδώ. Αξίζει, νομίζω η μελέτη των γραφόμενων, ακόμη και των μελών. Άλλωστε έχει πλάκα...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοούσα ότι από εσένα το δέχτηκαν αυτό αδιαμαρτύρητα, ενώ εμένα με έχουν καταδικάσει.

 

Αφού μπαίνεις κάθε φορά σαν μανιασμένος ταύρος σε υαλοπωλείο. Το φλυτζανάκι που έσπασα θα προσέξουν;

 

Πάντως εάν η προσέλκυση προσοχής είναι ένα από τα ζητούμενα στην τέχνη, σίγουρα το επιτυγχάνεις (στην προκειμένη, για την gkou).

Thread που συμμετέχεις και κάτω από 5 σελίδες δεν είναι συνθήκες που συνυπάρχουν  ;D

 

Αυτό που σου χα πει άλλη φορά. Και με το post να πληρωνόσουνα, τόσο τσίγκλισμα δεν θα κανες.  ;D

 

Να συμφωνήσω από την πλευρά μου ότι ......

Έγω πάντως τονίζω ότι η Gkou ζήτησε συμμετοχή στην δημιούργία καποιου κομματιού και όχι κριτική.

 

Έπρεπε όμως να με βάλει στη θέση μου, επί του προκειμένου, η ίδια η δημιουργός.  ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε όμως να με βάλει στη θέση μου, επί του προκειμένου, η ίδια η δημιουργός.  ;)

Η δημιουργός δεν έχει μάθει ακόμα ότι εκτός από το φλυτζανάκι πρέπει να σπάει και τη καφετιέρα. Την επόμενη φορά βλέπω να σου χύνει τον καφέ στο (κοντό) μπάσο σου

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς μαλώστε εγώ έχω μαζέψει υλικό για hit δίσκο πάντως!!  ;D ;D

 

Gkou εγώ δεν θα πω για τους στίχους αλλά θα πω ότι δεν προλαβαίνουμε να τελειωσουμε ένα τραγουδάκι και μας τορπιλίζεις με επόμενο!! :)

 

 

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έγω πάντως τονίζω ότι η Gkou ζήτησε συμμετοχή στην δημιούργία καποιου κομματιού και όχι κριτική.

 

 

αν ήθελε συμμετοχη η συνεργασία η κάτι τέτοιο ας το έβαζε στις αγγελίες.

εδώ που το έβαλε, εκ των πραγμάτων θα ακουστούν οι απόψεις του κάθε ενός...

 

άλλωστε έχει βάλει αγγελία η κοπέλα.

οποιος ενδιαφέρεται και έχει ήδη διαβάσει κάτι από αυτά που μας έχει ήδη ποστάρει, ξέρει τον τρόπο να επικοινωνήσει μαζί τις!

 

από εκεί και πέρα, νομίζω πως πράγματι έχει ευνοηθεί λίγο από την κριτική εδώ μέσα η γκόου.ήταν αναμενόμενο πως κάποια μέρα ο eye θα ήταν στις μαύρες του, η δεν θα χε πιει καφέ...!!! Grin Grin Grin

 

πάντως, καθαρά εγκυκλοπαιδικά, ούτε εμενα μου άρεσε το συγκεκριμένο.

το κακό είναι πως δεν υπάρχει συνταγή για το πως θα γραφτούν ωραίοι στίχοι.

αυτό για όσους λένε να την κάνουμε παρατηρήσεις για να βελτιωθεί!

 

άλλωστε από ότι φαίνεται, η κοπέλα δεν θέλει να βελτιωθεί, απλά να ακούει καλά λόγια.

απόδειξη πως με τις πρώτες "αρτνιτικες", την έκανε και είπε πως δεν θα "ξαναποσταρει"!!!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου