Προς το περιεχόμενο

Καινούρια πληγή (klhronomos-gkou)


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας και πάλι.Ο klhronomos έγραψε μια μελωδία  για τους στίχους μου στο "Καινούρια πληγή", εγώ τραγουδάω και σας παρουσιάζουμε το αποτέλεσμα!Περιμένουμε σχόλια! ::)

kainouria_plhgh_-_GKOU_KLHRONOMOS.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το κομάτι.

 

Θα μπορούσες μόνο να βγάλεις λίγο βάθος από τη φωνή γιατι είναι λίγο θαμένη.

 

Απο μουσικής πλευράς μια γέφυρα ή μια αλλαγή θα του έκανε καλό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακράν καλύτερο από την απλή απαγγελία.  ;)

Γλυκύτατο αλλά λίιιιιιγο άτολμο.

 

Ξέρω είμαι κολλημένος κι άσχετος αλλά γιατί η αλλαγή στο τέλειωμα του κουπλέ μου βγάζει λίγο Skynyrd (και η αρχή Clapton) ;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, σας ευχαριστώ πολύ που μας ακούσατε!Όντως υπάρχει βάθος, αλλα σκεφτείτε ότι εγώ έστειλα  σκέτα τα φωνητικά μου και ο klhronomos τα κόλλησε στη μελωδία, οπότε, δεν περίμενα  και θαύματα στη μίξη...Άτολμο, συμφωνώ και επαυξάνω, εκτός από την απειρία μου, δεν υπάρχει άλλη δικαιολογία...

Φυσικά και δεν είναι "wonderful this time" αλλά η ελπίδα πάντα πεθαίνει τελευταία ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, σας ευχαριστώ πολύ που μας ακούσατε!Όντως υπάρχει βάθος, αλλα σκεφτείτε ότι εγώ έστειλα   σκέτα τα φωνητικά μου και ο klhronomos τα κόλλησε στη μελωδία, οπότε, δεν περίμενα  και θαύματα στη μίξη...Άτολμο, συμφωνώ και επαυξάνω, εκτός από την απειρία μου, δεν υπάρχει άλλη δικαιολογία...

Φυσικά και δεν είναι "wonderful this time" αλλά η ελπίδα πάντα πεθαίνει τελευταία ;)

Πιστεύω ότι καπου θα έχεις ακούσει το Wonderful tonight του Clapton.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσες μόνο να βγάλεις λίγο βάθος από τη φωνή γιατι είναι λίγο θαμένη.

 

Απο μουσικής πλευράς μια γέφυρα ή μια αλλαγή θα του έκανε καλό.

 

συμφωνώ απόλυτα και με τα δύο

 

η φωνή μελωδική και γλυκιά

 

το ξεκινημα  θυμίζει πολύ wonderful tonight πράγμα που αδικεί το συνολικό τραγούδι

 

μου άρεσε η ενορχήστρωση, διακριτική και προσεγμένη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry παιδιά αλλά εκτός από την αντιγραφή του Wonderful Tonight στην αρχή, μου ακούγεται σα χιλιοπαιγμένη Ελληνική "ροκ" μπαλάντα των 80's με κάποια επίσης χιλιοπαιγμένα στοιχεία από 70's, και όλα αυτά μετρίως εκτελεσμένα και τραγουδισμένα...

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου