Προς το περιεχόμενο

Garageband Clips


marathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Marathon,

 

Πολύ ενδιαφέρον κομμάτι, και η minimal ενορχήστρωσή του, αλλά και η προσοχή στις κάποιες λεπτομέρειες (κάποια εφέ, κάποια sfx, κάποια εξέλιξη στην ενορχήστρωση, κλπ), το κάνουν να στέκεται πολύ καλα!

 

Αλλά επείδη είσαι και τεμπέλης (και θα έλεγα ότι φαίνετε αυτό στο κομμάτι, μόνο και μόνο επειδή το είπες, αλλιώς δε θα το φανταζόμουνα! ;D), το κομμάτι παραμένει πολύ το ίδιο, νομίζω (πρσωπικά πάντα). Η αρμονία δεν αλλάζει ποτέ, αλλά αυτό εντάξει: Οι δυναμικές (χρωματισμοί) επίσης παραμένουν οι ίδιες, και αυτό είναι κάτι που κάνει το κομμάτι ολίγον βαρετό στο τέλος. Μία αλλαγή μετά τη μέση (αντί για σόλο! Είμαι κατώ των solo! ;D), θα το έκανε να πετάξει αντί να τρέχει (αυτό που κάνει τώρα, δηλ).

 

Η παραγωγή είναι πολύ εντάξει, και δε βρίσκω κανένα λόγο κάποιος να αφήσει το Garageband αν του κάνει τη δουλειά του! αλλίμονο! Τώρα, αν υπάρχουν πράγματα που ΔΕ μπορούν να γίνουν, τότε... Αλλά μέχρι να φτάσει κανείς εκεί, ή να κάνει η καριέρα του μεταπήδηση (αλήθεια video support έχει το Garageband?), υπάρχει καιρός, νομίζω. (δε μιλάω σε προσωπικό επίπεδο εδώ, ούτε για κάποιον συγκεκριμένα. Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων!)

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αλήθεια video support έχει το Garageband?

Ναι έχει , να σου ομολογήσω ότι έχω φτιάξει και ραδιοφωνικό για μια θυγατρική μας στην Αλβανία στο Garageband...πολυεργαλείο ;).

Όσο για τις υπόλοιπες παρατηρήσεις...περίμενε το επόμενό μου ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κάτι σαν τι δική μας gkou...λέτε και η gkou να κάνει δίσκο?

Αν κρίνω απ' αυτά που άκουσα τελευταία και ειδικά το La Isla Bonita το κοβω χλωμό.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου