Προς το περιεχόμενο

Sad world - 4 Wheel Drive.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μου πείτε, σήμερα πόσταρε ο ΕΖ κομμάτι τι θες και εμφανίζεσαι και συ.

Το άκουσα όμως σε κάποιο παλιό cdάκι μας και επειδή πραγματίκά μου άρεσε είπα "το στέλνω". Στο κάτω -κάτω όταν κυκλοφορούσαν δίσκο οι Zeppelin δεν μπορούσαν π.χ. να βγάλουν δίσκο οι Bloodrock? (Απάντηση στην εισαγωγική πρόταση).

Sad_world-_F.W.D..mp3

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλο respect στους four wheel!!

 

Το καραγουσταρα οπως και το προηγουμενο που ειχες ανεβασει (κατι σε Trower αν δεν κανω λαθος)

 

Muchas Bravos Amigos!

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο.......μου θυμιζει grand funk rail road δεκαετια 70...και η φωνη μου αρεση.αλλα και τα σολο σου πολυ καλα,ταιριαζουν με το κομματι μπραβο σου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό εκτελεστικά και ηχοληπτικά! Το είδος το κατέχετε και το αποδίδετε απόλυτα πειστικά.

 

Μια παρατήρηση μόνο: Έχοντας ακούσει αρκετά από τα κλιπς που έχεις ανεβάσει πρόσεξα ότι κάνετε σχεδόν πάντα "σκληρό" panning δεξιά και αριστερά στις κιθάρες. Παρότι σε κάποια κομμάτια κολλάει και δίνει άποψη, σε κάποια άλλα – π.χ. στο συγκεκριμένο – δεν πολυδένει. Είναι ουσιαστικά ένα ακόμα εφέ, που η συνεχής χρήση το εξαντλεί γρήγορα.

Όχι ότι αυτό αναιρεί την ποιότητα των εγγραφών σας, απλά το αναφέρω σαν άποψη (α, και αν ποτέ φύγει ο - πολύ καλός είναι η αλήθεια - ντράμερ σας στείλε μου π.μ. πάραυτα! ;)).

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ όλους εσάς που ακούσατε το κομμάτι και για τα σχόλιά σας.

Για τον φίλο που του θυμίσαμε τους Grand Funk το καταγράφω στα υπέρ μας γιατί οι συγκεκριμένοι είναι από τους πολύ αγαπημένους μας.

Τα σόλο δεν είναι όλα δικά μου (μόνο το αριστερό κανάλι).

Όσο για το hard-panning είναι μια επιλογή του Drummer-ηχολήπτη μας που έχουμε ακούσει πολλά αντιδιαμετρικά σχόλια. Harris όπως καταλαβαίνεις η θέση του προς το παρόν είναι ακλόνητη.

Πιστεύω κάποιους από 'σας να τους γνωρίσω από κοντά στο Noiz night.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέστορα (και οι υπόλοιποι 4wheelers) δεν εχω ακόμα νετ οπότε δεν μπορώ να ακούσω αλλά είμαι σίγουρος ότι θα μαμαει όπως όλα τα άλλα. Σας ευχαριστώ για την φιλοξενία και τις ροκιες. Θα τα πούμε

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέστορα (και οι υπόλοιποι 4wheelers) δεν εχω ακόμα νετ οπότε δεν μπορώ να ακούσω αλλά είμαι σίγουρος ότι θα μαμαει όπως όλα τα άλλα. Σας ευχαριστώ για την φιλοξενία και τις ροκιες. Θα τα πούμε

Τάκη εμείς ευχαριστούμε για τη γνωριμία-επίσκεψη-εμπειρία. Όταν τα ρημιξάρουμε θα ανεβάσω κάτι από αυτά που γράφτηκαν. Με πρώτο άκουσμα πέρα από τα λαθάκια, τζαμάρισμα της υπόθεσης κάποια έχουν πολύ καλά στοιχεία, ήχο και βέβαια πολύ μεγάλη κιθάρα από σένα.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ο τραγουδιαρης!

 

Για να ειμαι ειλικρινης πρωτη φορα ακουω τραγουδι σας. Ειστε δεμενη μπαντα και το αποτελεσμα ειναι αξιολογο.

 

Και ωραια σολο.

 

Keep it up!

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα πάλι ρε παιδιά δεν μου άρεσε.  :-[ Άν και είστε δεμένη μπάντα, το κομμάτι είναι πολύ flat, πολύ άχρωμο. Βαρετό μου φάνηκε. Ίσως φταίνε οι πλάτες για αυτό, δεν βοηθούν στη ροή του.

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου