Προς το περιεχόμενο

Pain of Salvation και Eurovision;;;


dionisissab

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά μην τα συγχέουμε όλα... Δηλ. όχι επειδή βγήκε στη Eurovision, χάνει την αξία της σαν μπάντα...

Έλεος δηλαδή...

 

Όσον αφορά αυτά που ακούστηκαν για το " Be" και το "Scarsick" δεν έχω τι να πω. Διαφωνώ κάθετα αλλά σέβομαι τους προλαλλήσαντες. Δεν μπορώ όμως ποτέ μου να καταλάβω τι σχέση έχει αυτό με τη Eurovision και το θέμα του ποστ γενικότερα.

 

Η επιλογή αυτή για την μπάντα προσωπικά δε με βρίσκει σύμφωνο αλλά δεν μπορώ σε καμία περίπτωση με μία μονοκοντυλιά να ξεγράψω την τεράστια αξία της μπάντας (ή του Daniel - όπως θέλετε...).

 

Είδομεν για το τελικό αποτέλεσμα.

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εμεις eurovision βλεπουμε στο σπιτ, αλα μεχρι το τελος σχεδον κανεις δεν αντεχει. Δηλαδη χανουμε το πιο σημαντικο μερος τους ψηφους! Αμα την κανανε πιο κοντη θα ηταν καλητερα και τα τραγουδια πολυ μοιαζουν μεταξη τους και δεν ειναι και πολυ καλα.

'Η τα έχεις όλα ή δεν τα έχεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έμαθα ότι οι POS θα συμμετείχαν στη eurovision δεν είχα κανένα πρόβλημα.. Δεν το είδα σαν εξευτελισμό της μπάντας αλλά σαν μια προσθήκη ποιότητας στο θεσμό..

 

ΩΣΤΟΣΟ... όταν άκουσα το κομμάτι απογοητεύτηκα πλήρως!! Ακόμα μεγαλύτερη απογοήτευση από την εμφάνιση του Daniel.. Απλά το όλο πράγμα μου φάνηκε λίγο ξεπούλημα! Κατανοητό ότι το κομμάτι πρέπει να είναι μπαλάντα αλλά όχι τέτοιο χάλι!! Υπάρχουν πολύ ωραίες μπαλάντες, αυτό είναι μια πατάτα και μισή!! Μόνο ο ήχος από τα πλήκτρα μου άρεσε...

Και ρε Daniel πώς βγαίνεις έτσι στη σκηνή να πούμε??? Τους one μου θύμισες (που χάθηκαν αυτά τα ταλέντα ;D)!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderator

Εν τέλει τζάμπα γράφαμε για τους POS: Δεν θα εκπροσωπήσουν αυτοί το… Ζβίντεν…Αντίθετα για να κρατήσει και τις παραδόσεις η Σουηδία θα στείλει για μια ακόμη φορά μια… ξανθιά αγαπημένη παναγιά- μια μάλλον «σιτεμένη» κοπέλα, αλλά μπορεί και να μην την είδα καλά- η οποία θα άδει το γνωστό χαρωπό σουηδικό γιούρο τραγουδάκι και έτσι όλοι θα φάνε στρούντελ χαρούμενοι…

Άντε και του χρόνου… με την επόμενη ξανθιά…

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου