Προς το περιεχόμενο

Κιθάρα 3000 ευρώ ή...?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ειναι σε απολυτες τιμες πιο κοντα στα 3000 απο οτι στα 300 ναι.

Strat std σου λέει. Εκτός και αν τις έχει βγάλει τα μάτια στο upgrade, στο χιλιάρικο παίζει.

 

Mα το ερώτημα είναι τι προτιμάτε, όχι τι έχετε.

Είναι σαν να ρωτάς, προτιμάς πέντε κοκκινομάλες ή μία ξανθιά? Κάποιος θα απαντήσει π.χ μια ξανθιά κι' ας είναι ανέραστος τα τρία τελευταία χρόνια...

To ερώτημα είναι ενδεικτικό (όπως απεφάνθη και ο θέτων) και ως εκ τούτου (σχεδόν) άκυρο. Στην κουβέντα πάνω, έχει μεταλλαχθεί  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Mα το ερώτημα είναι τι προτιμάτε, όχι τι έχετε.

Είναι σαν να ρωτάς, προτιμάς πέντε κοκκινομάλες ή μία ξανθιά? Κάποιος θα απαντήσει π.χ μια ξανθιά κι' ας είναι ανέραστος τα τρία τελευταία χρόνια...

 

Ε γιαυτο λεμε με τον audio οτι το ερωτημα δεν υφισταται πραγματικα. Αν το προτιμουσε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ και μπορει να το εχει (αφου πχ εχει ηδη 4 πανακριβες) τοτε γιατι δεν το πραττει κιολας; Να δωσει τις 3 και there he is. Done. Αλλα δεν!

 

 

Ξερουμε οτι ολοι εχουμε πολλες. Καποιοι πολλες και ακριβες, καποιοι πολλες και φτηνες και καποιοι και απο τις δυο, σημερα και χθες και αυριο και κατα τη διαρκεια της αγοραστικης μας καριερας.

 

Οποτε αυτο που μας ρωτανε ειναι αν μας βαζανε το μαχαιρι στο λαιμο ξερω γω οι βασανιστες μας σε ενα υπογειο η οι εξωγηινοι απαγωγεις μας σε εναν ιπταμενο δισκο και μας ελεγαν πρεπει να διαλεξεις αλλιως θα πεθανεις τοτε θα προτιμουσαμε μια και ακριβη.

 

Εγω πρωτος θελω μια και ακριβη απο τους εξωγηινους. Αλλα να μου την δωσουν αυτοι γιατι ολες μαζι οι δικες μου δεν πανε 3000 ουτε με σφαιρες. Ουσιαστικα με απειλουν με διπλασιασμο κονδυλιου για εξοπλισμο! I can live with that.

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά πράγματα: Πείτε πως δεν έχετε ξαφνικά τις κιθάρες σας, πείτε ότι ξαφνικά γίνεται σεισμός και... πάει σπίτι...πάνε κιθάρες... (χτυπάω ξύλο...μην ανησυχείτε! ;D)

 

Σε αυτό το σενάριο...είστε ακίθαροι....πώς το λένε! και έρχεται κάποιος και σας λέει: σου δίνω 3 χιλιάρικα να πάρεις ή μία καλή ή 30 φθηνές.

 

Τί απαντάτε?

 

Υ.Γ. Ξέρω πάνω από 5 άτομα που έχουνε μία μόνο κιθάρα αλλά ακριβή (ESP Horizon, ESP Kamikaze II, Gibson Custom, ESP Custom, Caparison Horus). Σίγουρα ξέρω κι άλλους αλλά δε μου'ρχονται...

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43, 50, 100 κιθάρες... Sorry guys αλλά τρελαίνομαι... δεν ξέρω τι να σχολιάσω...  ??? ???

Tίποτα...μικρός είσαι ακόμα (απ ότι φαίνεται) ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 34.567 κιθαρες.. μεχρι τωρα εχω καταφερει να παιξω μονο με τις 4.678 πιστευω οτι μεχρι τα 70 αν παιζω και τις αργειες θα εχω παιξει με ολες..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tίποτα...μικρός είσαι ακόμα (απ ότι φαίνεται) ;D

 

30 χρονών είμαι... σαφώς και είμαι μικρός! Αλλά επειδή δεν βγάζω το ψωμί μου από τη μουσική, χόμπυ μου είναι, για'αυτό ίσως μου ακούγεται σαν άλλος κόσμος... μου ακούγεται σαν κάτι celebrities που είναι συλλέκτες αυτοκινήτων και έχουνε μία φάρμα μόνο και μόνο για να τα αποθηκεύουνε!

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tίποτα...μικρός είσαι ακόμα (απ ότι φαίνεται) ;D

 

A γειά σου.....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου