Προς το περιεχόμενο

Live: PoS, Lake of Tears, Agua De Annique, Disillusion, Scar of the Sun


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα αργότερα...

Χάσατε όσοι δεν πήγατε παιδιά...μόνο παράπονο η μεγάλη διάρκεια του billing (και οι Lake of Tears που μας πήρανε τ'αυτιά :P)

 

:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάσατε όσοι δεν πήγατε παιδιά...μόνο παράπονο η μεγάλη διάρκεια του billing (και οι Lake of Tears που μας πήρανε τ'αυτιά :P)

 

:o

 

Mϊλα>!!! Πες τα όλα....Μίλα ρε παιδί... 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jase εννοώ ότι ήταν πάρα μα πάρα πολυ κουραστικοί κατ'εμέ..σαν όλο το live τους να αποτελούνταν από ένα κομμάτι. Και αυτός ο τραγουδιστής τους πια δεν το έχει με τίποτα..Ελπίζω να μην παρεξηγηθεί κανένας φαν τους, αλλά εμένα προσωπικά (αλλά και κάποιους εκει γύρω μου) μου φάνηκε ό,τι πιο κοινότυπο έχω ακούσει ποτέ στο ιδίωμά τους. Γενικά ρε παιδί μου μετά την Anneke (που έπαιξε πολύ στιβαρά και είχε ως συνήθως εκπληκτική παρουσία) δεν κολλάγανε πολύ για την 1 ώρα που παίξανε. :)

 

Τώρα για τους PoS, ήταν άνετα το καλύτερο live τους επί ελληνικούς εδάφους. Από όλες τις πλευρές, επικοινωνιακά, εκτελεστικά, ερμηνευτικά (ο Gildenlow όπως και η Anneke δεν χάσανε ΟΥΤΕ ΝΟΤΑ)..πλήρες σετλιστ, χαριτωμενιές με το κοινό αλλά και μεταξύ τους (κάποια στιγμή λ.χ. αλλάξανε θέση ο drummer με τον τραγουδιστή και τραγούδησε [εκπληκτικά!!] ο drummer το nights in white satin!!) κλπ κλπ..Γενικά ήμασταν τυχεροί όσοι πήγαμε που είδαμε μια μπάντα στο peak της αυτήν την περίοδο.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκλπηκτικοί οι Pain Of Salvation!!! Επίσης και η Anneke!! Πολύ συμπαθητικά και ευγενικά άτομα!!

Οι Lake Of Tears πολυ 'ταλικα το παίζουν και μου σπασαν τα νεύρα παρόλο που σε δίσκους μ ακούγονταν συμπαθητικοί απο λαιβ χάλια!

 

P.S: We Love Gildenlow!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες... οι Lake of Tears ήταν λιγάκι "όχι αλλο κάρβουνο"! Χώρια που είχα πεθάνει στο γέλιο με τον drummer τους που φάνηκε ότι τον κολλήσαν στην μπάντα στα πλαίσια ένος προγράμματος εντάξεως παραπληγικών ατόμων στην metal! :D :D

 

Η Anneke ήταν απλά άγγελος το κορίτσι. Άνοιξε το στόμα της και έγινα πουρές! χεχεχεχε!

 

Για τους PoS τα λόγια είναι περιττά. Απίστευτοι από αρχής μέχρι τέλους.

Σε ποιό καμμάτι είμαστε ρε παιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου