Προς το περιεχόμενο

Guitar stores in Japan


Shelter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το βλέπω εδώ και μέρες και δεν έχω ρωτήσει.... ΤΙ ΣΤΟ ΚΑλΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ GAS (εκτός από αυτό που έχει να κάνει με φασολάδα...)??????????

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gear Acquisation Syndrome

Δλδ την επιθυμια(ακολαστη θα ελεγα) να ποκατς συνεχεια και περισσοτερο εξοπλισμο!!! ;D

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα αυτό συζητάγαμε, δηλαδή ότι αν εξαιρέσεις το γεγονός ότι μπορείς να βρείς ΟΤΙ θέλεις... τελικά αυτά που πραγματικά αξίζουν είναι τα κατασκευασμένα στην Ιαπωνία. Tον έβαλα να ψάξει για καμια παλιά Teisco να δούμε ποσο θα την δίνουν..!!! Πάντως συνήθως τα υπόλοιπα πράγματα (πεταλάκια, πεταλιέρες, ενισχυτές κτλ.) είναι περίπου στις ίδιες τιμές.

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά αυτές που είναι έξω από το μαγαζί, δεν παθαίνουν τίποτα από υγρασία, θερμοκρασίες κλπ  ;

Τι στο καλό πόσο ανώτερες είναι οι γιαπωνέζες όταν είναι του πεζοδρομίου ;

 

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα αυτό συζητάγαμε, δηλαδή ότι αν εξαιρέσεις το γεγονός ότι μπορείς να βρείς ΟΤΙ θέλεις... τελικά αυτά που πραγματικά αξίζουν είναι τα κατασκευασμένα στην Ιαπωνία. Tον έβαλα να ψάξει για καμια παλιά Teisco να δούμε ποσο θα την δίνουν..!!! Πάντως συνήθως τα υπόλοιπα πράγματα (πεταλάκια, πεταλιέρες, ενισχυτές κτλ.) είναι περίπου στις ίδιες τιμές.

 

that's fine with me!!!

 

ας εβρισκα εγω καμια παλια tele η καμια παλια TOKAI-BURNY-GRECO-ORVILLE σε τιμη ξεφτάϊλα απο τη Γιαπωνια που ελεγε και η γιαγια εκεινη στους Αγγελους του Τσαρλι και τιποτε αλλο δεν ηθελα.Η καμια Takamine λιγο πιο παλια απο την EN18C μου που ειναι 1990 μοντελο και σου λεγα εγω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TOKAI-BURNY-GRECO-ORVILLE

Yamaha, Navigator, Edwards, Aria, Fender  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

that's fine with me!!!

 

ας εβρισκα εγω καμια παλια tele η καμια παλια TOKAI-BURNY-GRECO-ORVILLE σε τιμη ξεφτάϊλα απο τη Γιαπωνια που ελεγε και η γιαγια εκεινη στους Αγγελους του Τσαρλι και τιποτε αλλο δεν ηθελα.Η καμια Takamine λιγο πιο παλια απο την EN18C μου που ειναι 1990 μοντελο και σου λεγα εγω.....

 

Δεν ξέρω τι θεωρείς "τιμή ξεφτίλα" αλλά ρίξε μια ματιά στο παρακάτω link:

http://musical-instruments.shop.ebay.ie/Musical-Instruments-/619/i.html?_nkw=greco

 

Εγώ έχω πάρει μια Greco Les Paul του '79 από έναν τύπο που λέγεται "chingo 123" και ήρθε από Ιαπωνία σε 7-8 ημέρες με EMS. Το μόνο αρνητικό είναι πως τα μεταφορικά είναι λίγο "τσιμπημένα" (δλδ γύρω στα 110€) αλλά το δέμα έρχεται στην πόρτα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου